Problemy z emulacją Perfect Dark na Switch Online: rozczarowany gracz ujawnia wszystko

Usługa N64 w Switch Online miała trudny start, a niektóre gry, takie jak The Legend of Zelda: Ocarina of Time, były pełne problemów z emulacją. Od tego czasu Nintendo wprowadziło aktualizacje mające na celu poprawę sytuacji.

Poważne problemy z wersją Perfect Dark na Switch Online

Niestety wygląda na to, że jedno z ostatnich wyjść dla serwisu jest w złym stanie. Według entuzjasty GoldenEye 007 „Graslu00”, wydana przez Rare wersja emulacyjna popularnej strzelanki pierwszoosobowej Perfect Dark ma wiele „problemów”.

Problemy dotyczą głównie tekstur, oświetlenia, wydajności, częstotliwości odświeżania, gry online, ale także problemów ze sterowaniem, takich jak opóźnienie wejściowe, czułość i problemy z celowaniem.

Inni entuzjaści GoldenEye 007 i Perfect Dark, np. „TH126”, również doświadczyli niektórych z tych problemów, takich jak intensywne efekty rozmycia.

Trudny start Perfect Dark na Switch Online

Biorąc pod uwagę precedens Nintendo związany z usługą NSO, prawdopodobnie zostanie wprowadzona aktualizacja naprawiająca wszelkie błędy i usterki. Premiera Perfect Dark w usłudze Switch Online oznacza także wypuszczenie „dojrzałej” wersji aplikacji N64.

Jakie są Twoje doświadczenia z wersją Perfect Dark na Switch Online? Zachęcamy do dzielenia się w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com