Problem z błędem Elden Ring na platformie Steam: From Software bada

Problem z błędem na platformie Steam dla Elden Ring

Niedawno wydana aktualizacja 1.12 firmy FromSoftware dla Elden Ring wprowadziła błąd, który może powodować problemy na Steam Deck. Rzeczywiście, pozostawienie gry bezczynnej na zbyt długi czas na Steam Deck może w niektórych przypadkach sprawić, że nie będzie można z niej korzystać, co może być problematyczne, jeśli musisz na chwilę odejść.

Rozwiązanie w fazie rozwoju

Deweloper zidentyfikował problem ze Steam Deck i obecnie pracuje nad jego rozwiązaniem. Pozostawienie Steam Deck bezczynnie na dłużej niż pięć minut może uniemożliwić grze akceptowanie danych wejściowych. Przeprosiliśmy za tę niedogodność. Co ciekawe, testy wykazały jednak, że błąd ten może nie być zbyt powszechny.

Czekam na rozwiązanie

Jeśli chodzi o datę premiery łatki, FromSoftware nie podało jeszcze dokładnego terminu: „Data i godzina premiery łatki zostaną ogłoszone osobno. » Użytkownicy Steam Deck zgłosili problemy z dostępem do gry online, wyświetlając komunikat „Wykryto niewłaściwą aktywność”. FromSoftware nie skomentowało jeszcze tych raportów, ale mamy nadzieję, że gracze, których to dotyczy, wkrótce się odezwą.

Jeśli chodzi o długo oczekiwany dodatek Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring, jego premiera jest bliska, odliczamy minuty. W międzyczasie bądźmy na bieżąco z nowościami i poprawkami, aby w pełni cieszyć się wrażeniami z gry.

Źródło: www.eurogamer.net