Prison Architect idzie na przód w nowym mini-dodatku Future Tech PackPrison Architect idzie z duchem czasu, zamieniając naukę wczoraj na naukę teraźniejszości i nieco dalej w nowo wydanym mini-dodatku Future Tech Pack.

Future Tech to dziewiąta aktualizacja zawartości gry Prison Architect, która daje graczom możliwość ulepszenia swoich więzień za pomocą zaawansowanych technologicznie funkcji i bardziej zaawansowanych zabezpieczeń.

Jego duże dodatki obejmują drzwi aktywowane kartą, sterowane reflektory, a nawet dwa roboty-psy stróżujące, ale gracze mogą również korzystać ze szklanych ścian, naelektryzowanych ogrodzeń i pasa śledzącego – umożliwiając im śledzenie więźniów za pomocą menu śledzenia, monitorów i routery.

Prison Architect: Future Tech Pack — zwiastun ujawnienia.

Jest też wybór nowych elementów dekoracyjnych, w tym sześciokątne i trójkątne kafelki, a także zaktualizowane mundury dla więźniów i strażników, oba w bardziej futurystycznej estetyce.

Pakiet Future Tech od Prison Architect jest już dostępny na PC, Xbox i PlayStation w cenie 2,09 GBP/2,99 EUR/2,99 USD. Pojawia się wraz z bezpłatną aktualizacją The Slam, dodając strefy tylko dla gości, więcej kategorii przerw dla personelu i inne ulepszenia jakości życia.

Źródło : https://www.eurogamer.net/prison-architect-goes-cutting-edge-in-new-future-tech-pack-mini-expansion