Princess Peach: Showtime w przedsprzedaży ze specjalną ofertą!

Zamów w przedsprzedaży Princess Peach: Showtime już teraz!

Księżniczka Peach: Czas na przedstawienie zostało ujawnione podczas ostatniego Nintendo Direct we wrześniu. W tej grze wcielasz się w księżniczkę Peach, która udaje się do teatru Sparkle z kilkoma ropuchami. Niestety ich podróż zostaje przerwana przez pojawienie się Grape’a i jego zespołu Sour Bunch, którzy próbują ukraść show. Aby stawić im czoła, Księżniczka Peach będzie musiała połączyć siły ze strażniczką teatru Stellą i użyć potężnej wstążki, która pozwoli jej odgrywać różne role, każda z własnym stylem i umiejętnościami. Niektóre z tych ról to Swordfighter Peach, Kung Fu Peach, Patissier Peach i Detective Peach. Jeszcze lepsze jest to, że rozgrywka zmienia się w zależności od wybranej roli, oferując przy każdej transformacji coś nowego i ekscytującego.

Zamów w przedsprzedaży Princess Peach: Showtime już teraz!

Co to jest „Księżniczka Peach: Showtime”?

Princess Peach: Showtime to gra przygodowa z udziałem Księżniczki Peach, zaprezentowana podczas ostatniego Nintendo Direct we wrześniu. Gra opowiada historię księżniczki, która udaje się do teatru Sparkle z kilkoma ropuchami. Niestety ich podróż zostaje przerwana przez pojawienie się Grape’a i jego zespołu Sour Bunch, którzy próbują ukraść show. Aby stawić im czoła, Księżniczka Peach będzie musiała połączyć siły ze strażniczką teatru Stellą i użyć potężnej wstążki, która pozwoli jej odgrywać różne role, każda z własnym stylem i umiejętnościami. Niektóre z tych ról to Swordfighter Peach, Kung Fu Peach, Patissier Peach i Detective Peach. Jeszcze lepsze jest to, że rozgrywka zmienia się w zależności od wybranej roli, oferując przy każdej transformacji coś nowego i ekscytującego.

Princess Peach: Showtime można zamówić w przedsprzedaży na kilku stronach, w tym na Amazonie, za 59,99 dolarów. Zamów w przedsprzedaży już teraz, aby przeżyć nową, ekscytującą przygodę z Księżniczką Peach i zapisać przedstawienie w Sparkle Theatre!

Źródło: www.ign.com