Prince of Persia: Zaginiona Korona, triumfalny powrót legendarnej sagi

Wprowadzenie: Odkryj triumfalny powrót Księcia Persji dzięki nowemu dziełu, Zaginionej Koronie. Po trzynastu latach oczekiwania Ubisoft oferuje grę, która zapisze się w historii marki. W tym artykule odkryjesz ciekawe szczegóły tego powrotu do podstaw, a także wpływy i główne zmiany wprowadzone do gry. Nie przegap tej ekskluzywnej recenzji!

Piaski Czasu
Reżyser gry, Mounir Radi, przekazuje nam intrygujące informacje, nie podając jednak wszystkich powodów długiego oczekiwania na nowe dzieło. Najważniejsze jest jednak to, że zespołowi w końcu udało się zebrać siły, aby stworzyć The Lost Crown, nowego Prince of Persia. Po latach przygotowań i studiowania przeszłości serii gra wygląda obiecująco. Deweloper stawia na powrót do podstaw ze współczesnym akcentem, podejmując oryginalny ton, dodając tymczasowe supermoce.

Wojownik wewnątrz
Mounir Radi przyznaje, że jego miłość do bijatyk jest doskonałym źródłem inspiracji dla nowego Prince of Persia. Wyjaśnia, że ​​celem jest zwiększenie dynamiki gry akcji 2D i przekształcenie głównego bohatera w prawdziwego zwinnego wojownika. Istnieje również kwestia uczynienia systemu walki przyjemniejszym, zachowując przy tym delikatność. Po przetestowaniu gry autor jest przekonany, że zakład się powiedzie, dzięki płynnemu i przyjemnemu systemowi walki, który wymaga rozsądnego zarządzania pozycją i kontrataków.

Obejrzyj rozgrywkę „20 minut utraconej korony”.
Gra zachowuje także DNA Raymana, nad którym wcześniej pracowali członkowie zespołu, wnosząc muzyczny i rytmiczny akcent do uniwersum Prince of Persia, bez wprowadzania skomplikowanych poziomów rytmicznych. Wprowadza to pewną płynność i harmonię do ruchów postaci.

Większość uważa, że ​​czas jest jak rzeka
W tej zapowiedzi gry autor miał okazję zagrać od samego początku do późnego etapu opowieści. Nie ujawniając głównych niespodzianek związanych z fabułą, wydaje się, że The Lost Crown obiecuje wciągającą i ekscytującą przygodę, która zachwyci fanów serii.

Źródło: www.gameinformer.com