Prince of Persia: Darmowe DLC „Divine Trials” już dostępne!

Prince of Persia: The Lost Crown zawiera teraz DLC „Divine Trials”.

Dodatek DLC „Divine Trials” do gry Prince of Persia: The Lost Crown jest teraz dostępny bezpłatnie dla wszystkich graczy i zawiera nowe walki z bossami, wyzwania związane z łamigłówkami i platformami, nowe amulety i stroje oraz wiele więcej. Ponadto wydawca Ubisoft ujawnił, że dodatek DLC „Mask of Darkness” do Prince of Persia: The Lost Crown ukaże się we wrześniu.

Niestety, zwiastun Maski Ciemności był dość krótki i zawierał jedynie krótki przebłysk oraz obraz przedstawiający okno premiery we wrześniu. Jednakże dodatek Divine Trials, będący kontynuacją darmowych dodatków Warrior’s Path i Boss Attack z początku tego roku, wyglądał fantastycznie na nowym zwiastunie pokazanym podczas dzisiejszej prezentacji Ubisoft Forward.

Sprawdź zapowiedź Maski Ciemności i zapowiedź Divine Trials w zwiastunie poniżej:

Prince of Persia: The Lost Crown ukazało się w styczniu na PlayStation, Xbox, Switch i PC i jest jedną z naszych ulubionych gier roku. Dowiesz się dlaczego z recenzji Prince of Persia: The Lost Crown opublikowanej przez Game Informer tutaj. Następnie zapoznaj się z czterema sposobami, w jakie Prince of Persia: The Lost Crown łączy gatunek Metroidvania i obejrzyj nasz przewodnik, jak pokonać najtrudniejsze wyzwanie platformowe w grach.

Czy planujesz wrócić do Prince of Persia: The Lost Crown, aby sprawdzić nowe DLC Divine Trials? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com