Prime Day 2024: MacBook Air M2 w sprzedaży za 799 dolarów na Amazonie i Best Buy

W tym tygodniu nadal obowiązują najlepsze oferty na produkty Apple, obejmujące świetne zniżki na popularne produkty, takie jak AirPods Max, klasyczne słuchawki AirPods, iPad Pro M4 i najnowszy iPad Air. A teraz, gdy zbliża się Prime Day 2024, użytkownicy Apple mają więcej dobrych wiadomości, ponieważ MacBook Air M2 jest teraz w najniższej cenie w Amazon i Best Buy. Za jedyne 799 USD – ze zniżką w wysokości 200 USD – ta oferta na MacBooka Air oferuje najlepszą wartość, jaką widzieliśmy w tym roku na MacBooku.

Wyjątkowe przedstawienie

MacBook Air z chipem M2 pozostaje świetnym laptopem w 2024 roku. Autorski chip Apple oferuje 8-rdzeniowy procesor i 10-rdzeniowy procesor graficzny. Bardzo rzadko można znaleźć tak wydajnego i szybkiego MacBooka za jedyne 799 dolarów, dlatego niektóre kolory są już niedostępne na Amazonie. W tej chwili Best Buy ma w magazynie wszystkie cztery style: Midnight, Starlight, Space Grey i Silver.

Funkcje i specyfikacje

Oprócz potężnego chipa otrzymujesz 13,6-calowy wyświetlacz Liquid Retina, 8 GB pamięci RAM i kamerę internetową FaceTime HD 1080p, dzięki której możesz rozmawiać z rodziną lub uczestniczyć w wideokonferencjach. Do uzupełnienia karty technicznej MacBooka Air M2 znajdziemy cienką obudowę ważącą niecałe trzy funty, baterię zapewniającą do 18 godzin autonomii oraz przestrzenny system audio. Dodaj responsywną klawiaturę Magic Keyboard i czytnik Touch ID, aby uzyskać szybki dostęp, a łatwo zrozumiesz, dlaczego MacBook Air jest tak popularny wśród studentów i profesjonalistów.

Inne oferty Apple nadchodzące z okazji Prime Day

Oto kilka innych ofert Apple, których nie możesz przegapić przed Prime Day:

  • Apple iPad Pro 13 cali (M4, Wi-Fi, 256 GB): 1198 USD (1300 USD)
  • Apple iPad Pro 11 cali (M4, Wi-Fi, 512 GB): 1128 USD (1199 USD)
  • Apple Pencil Pro: 119 USD (129 USD)

Źródło: www.gamespot.com