Premiery z tego tygodnia w sklepie internetowym Switch

Właśnie pojawiły się najnowsze wiadomości o pobraniu Nintendo dla Ameryki Północnej, a wraz z nimi masowo pojawiają się nowe gry w eShopie w Twoim regionie. Jak zawsze, zachęcamy do głosowania w naszej ankiecie i komentowania poniżej swoich potencjalnych typów na ten tydzień. Dobre czytanie !

Zmień eSklep – nie możesz tego przegapić

Mały kotek, duże miasto – Spokojna drzemka zamienia się w kapryśną podróż, podczas której grasz jako ciekawski kociak podczas uroczej przygody, mającej na celu znalezienie drogi do domu. Eksploruj tętniące życiem miasto, wykonuj zadania, pomagaj innym zwierzętom w tarapatach i zaprzyjaźniaj się z gadatliwymi bezdomnymi kotami. Noś ponad 40 pysznych kapeluszy, siejąc spustoszenie na placu zabaw w otwartym świecie, pełnym niespodzianek.

DOBRZE ZWIERZĄT – W tym atmosferycznym, pikselowym świecie szukaj skarbów, stopniowo odkrywając gęste środowisko. Żyje tu wiele interesujących stworzeń, ale niektóre mogą być wrogie, więc zachowaj czujność. Podniesione przedmioty można wykorzystać na kilka sposobów, na przykład szybką ucieczkę lub nawet poproszenie o pomoc przyjaznych stworzeń, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jest wiele do odkrycia, więc bądź pomysłowy w korzystaniu ze swoich przedmiotów i zobacz, co znajdziesz.

Switch eShop – Co nowego

1000xRESIST – 1000xRESIST to ekscytująca przygoda science fiction. 1000 lat w przyszłości ludzkość zostaje prawie wytępiona, a choroba roznoszona przez obcą okupację trzyma ocalałych pod ziemią. Jesteś Obserwatorem. Z oddaniem wypełniasz swoją rolę w służbie WSZYSTKIM MATCE, aż do dnia, w którym odkryjesz szokującą tajemnicę, która wszystko zmienia.

Restauracja Amelii – Amelia’s Diner to zręcznościowa gra symulacyjna restauracji. Jesteś właścicielem małej restauracji i witasz głodnych klientów. Realizuj ich zamówienia i rozkoszuj się różnymi pysznymi daniami, takimi jak burgery, kanapki, pączki i napoje bezalkoholowe. Rozwiązuj różne poziomy z rosnącym poziomem trudności lub odblokuj tryb nieskończonej zmiany biegów. Zarabiaj monety i udekoruj swoją jadalnię różnymi płytkami podłogowymi, roślinami i zestawami stołowymi.

I tak dalej…

Źródło: www.nintendolife.com