Premiera kolekcji Monty Mole na Nintendo Switch.

Kolekcja Monty Mole’a wreszcie dostępna na Nintendo Switch

Kolekcja gier Monty Mole z lat 80. zadebiutuje na Nintendo Switch w poniedziałek 8 stycznia (przynajmniej tutaj, w Wielkiej Brytanii, bo są już dostępne w USA).

Kolekcja Monty Mole obejmuje pięć gier obejmujących oryginalną sagę Monty Mole. Obejmuje to główną trylogię gier: Wanted! Monty Mole, Monty w biegu i Auf Wiedersehen Monty.

Dodatkowo dostępne są dwie gry bonusowe: Moley Christmas (która pierwotnie była rozdawana wraz z magazynem. Jak sama nazwa wskazuje, oferuje graczom „sezonową przygodę”) oraz Sam Stoat: Safecracker. Jest to „przygoda dla jednego gracza Sama Stoata, postaci drugoplanowej w głównych grach Monty Mole”.

Zawiera modele i funkcje

Same gry będą wyposażone w kilka nowoczesnych funkcji po premierze, w tym funkcję przewijania na żywo – która pozwoli graczom cofnąć się do 10 sekund – oraz elipsę. Gracze mogą otrzymać maksymalnie cztery punkty zawieszenia na mecz.

Kolekcja Monty Mole’a będzie także zawierać różne tryby trudności i filtry.

Ekscytujące gry na Switcha na rok 2024

Ponadto na 2024 rok spodziewane są inne gry na Switcha. Oprócz tytułów Nintendo, takich jak Mario vs. Donkey Kong i Princess Peach: Showtime, oryginalna trylogia Tomb Raider również powinna pojawić się na platformie.

Wszystkie inne gry, którymi jesteśmy podekscytowani w tym roku, na Eurogamer, możesz sprawdzić w naszym artykule o trafnym tytule Najbardziej ekscytujące gry roku 2024.

Źródło: www.eurogamer.net