Premiera eFootball 2022 1.0 opóźniona do 2022 r.


Premiera eFootball 1.0 firmy Konami została opóźniona na przyszły rok, a jej wersje mobilne najwyraźniej zostały opóźnione w nieskończoność.

Ta wiadomość pochodzi z nowy wpis na blogu od Konami to szczegóły, co się dzieje z tą iteracją eFootball. Zespół potrzebuje więcej czasu, aby opracować aktualizację 1.0 i usunąć błędy obecne obecnie w obecnej „demo” wersji gry, do czego Konami odnosi się w tym momencie, jak zauważył IGN.

„Chcielibyśmy poinformować, że aktualizacja v1.0.0 dla eFootball 2022, która ma zostać wydana 11 listopada 2021 r., została przełożona na wiosnę 2022 r.” – czytamy na blogu. „Chcielibyśmy również ogłosić anulowanie i automatyczne zwroty kosztów pakietu premium eFootball 2022, który zawiera przedmioty, których można używać w grze tylko po aktualizacji 1.0.0.”

Konami twierdzi, że pilnie pracuje nad dystrybucją aktualizacji, która wprowadzi do gry nową zawartość, w tym nowy tryb w serii, w którym gracze mogą „wzmocnić się i grać z oryginalnym zespołem” oraz wersje mobilne na rynek. Jednak te wersje mobilne najwyraźniej zostały opóźnione w nieskończoność.

„Niestety doszliśmy do wniosku, że potrzeba więcej czasu, aby dostarczyć produkt w jakości, która spełni oczekiwania naszych użytkowników i zdecydowaliśmy się odroczyć dostawę” – czytamy na blogu.

W międzyczasie Konami zamierza wydać wersję 0.9.1, aby „naprawiać wiele błędów sekwencyjnie na każdej platformie” począwszy od dzisiaj, a z czasem będzie nadal ulepszać i aktualizować eFootball 2022. Dalsze aktualizacje i szczegóły dotyczące wersji mobilnych będą dostępne na stronie późniejszy termin.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź, co myślimy o jednej z najnowszych gier eFootball w Informator gry Recenzja eFootball PES 2020 a potem przeczytaj o tym jak EA rozważa zmianę nazwy swojej trwającej serii FIFA.


Grałeś w eFootball 2022? Daj nam znać, co o tym myślisz w komentarzach poniżej!Source : https://www.gameinformer.com/2021/11/05/konamis-efootball-2022-10-launch-delayed-to-2022