Premiera Alone In The Dark przełożona na styczeń

Koniec czekania! Słynny horror Alone in the Dark wkrótce powróci w nowej, przerażającej odsłonie. Niestety, będziesz musiał poczekać trochę dłużej, niż się spodziewałeś. Zamiast wypuszczać grę w Halloween, gra będzie dostępna od 16 stycznia.

Strategiczna decyzja

Jak wynika z komunikatu prasowego studia deweloperskiego Pieces Interactive, decyzja ta została podjęta, aby uniknąć konkurencji z dużymi październikowymi premierami, takimi jak Marvel’s Spider-Man 2 i Alan Wake 2, kolejna gra z długo oczekiwanego horroru.

Studio wyjaśnia: „Naszym zamiarem jest, aby nie dać się przyćmić epickiemu wycieczce Alana i nie dać się przyćmić zgrabnemu huśtaniu się Spider-Mana na szczytach budynków. Chcemy pozostać jak najbardziej sami w ciemności. Aby to uczcić, premiera niepokojącego horroru została przełożona na 16 stycznia 2024 r. To opóźnienie pozwoli nam doskonale dopracować wrażenia z gry i w pełni wykorzystać niezwykłe premiery, które pojawią się w październiku. »

Nowy, wciągający zwiastun

Aby fani czekali, studio udostępniło także nowy zwiastun, na którym David Harbour wciela się w Edwarda Carnby’ego, jednego z głównych bohaterów gry. Film podkreśla imponującą grę aktora i jakość uchwycenia twarzy.

https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

Udoskonalona wersja klasyki

Alone in the Dark to unowocześniona wersja kultowego survival horroru z 1992 roku. W głównych rolach występują aktorzy Jodie Comer i David Harbour, Emily Hartwood i detektyw Edward Carnby. Gracze kontrolują jedną z tych postaci, aby zbadać nawiedzony szpital Derceto i rozwiązać złowrogą tajemnicę. Każdy scenariusz to inna historia i wyjątkowe momenty.

Gra będzie dostępna na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz przeczytać cały artykuł na temat gry tutaj.

Źródło: www.gameinformer.com