Recenzja The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – All Things Nintendo

Podsumowanie All Things Nintendo: Recenzja The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Brian dzieli się swoimi przemyśleniami na temat The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom w najnowszym odcinku podcastu All Things Nintendo. Wraz z gościem Wesleyem, rozmawiają również o najnowszych wiadomościach, robią Definitive Ranking, dyskutują o grach, na które byli najbardziej podekscytowani w swoim życiu, oraz omawiają klejnot tygodnia eShopu.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Impressions

Brian i Wesley dzielą się swoimi wrażeniami po spędzeniu czasu z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Opowiadają o swoich ulubionych momentach, a także omawiają aspekty, które im się nie podobały.

Ostateczny ranking: gry, na które byliśmy podekscytowani

Goście robią Definitive Ranking, porządkując gry, na które byli najbardziej podekscytowani w swoim życiu. Dyskutują o swoich ulubionych tytułach i dzielą się swoimi wspomnieniami.

Klejnot tygodnia eShop: Zbłąkane światła

Brian i Wesley omawiają najnowszy klejnot tygodnia eShopu, Zbłąkane światła. Dzielą się swoimi wrażeniami po grze i zachęcają do jej pobrania.

O All Things Nintendo

All Things Nintendo to cotygodniowy podcast, w którym Brian i jego goście rozmawiają o wszystkich nowościach i ogłoszeniach związanych z Nintendo. Oprócz dyskusji o grach, goście dzielą się swoimi osobistymi historiami i odkrywają ukryte klejnoty w eShopie. Nowy odcinek pojawia się w każdy piątek i jest dostępny na Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts i YouTube.

Kontakt z All Things Nintendo

Jeśli chcesz skontaktować się z All Things Nintendo, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com lub napisać do Briana na Instagramie (@BrianPShea). Możesz również dołączyć do oficjalnego Informator gier Serwer Discorda i subskrybować Informator gier Kanał na Twitchu, aby uzyskać dostęp do kanału All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.

Źródło

Źródło: https://www.gameinformer.com/2023/04/28/zelda-tears-of-the-kingdom-hands-on-preview-all-things-nintendo.