Późnokredowy pakiet do premiery Jurassic World Evolution 2 15 września


Streszczenie

  • Nowe DLC dla Jurassic World Evolution 2 premiery 15 września na Xbox One i Xbox Series X|S.
  • Zawiera cztery oszałamiające nowe prehistoryczne gatunki.
  • Odkryj ekscytujące gatunki, które wędrują po lądzie, morzu i niebie.

Kontynuując nasze ostatnie DLC, Jurassic World Evolution 2: Dominion Biosyn Expansion, dodajemy jeszcze cztery budzące podziw prehistoryczne gatunki, które pomogą Ci rozwinąć stale ewoluujące parki dinozaurów. Tym razem zagłębiliśmy się w fascynującą erę późnej kredy, aby dostarczyć Ci spektakularne nowe dodatki na lądzie, morzu i powietrzu. Wprowadź je do swojego parku, kupując Pakiet późnokredowy na Xbox One i Xbox Series X|S w dniu premiery jutro, 15 września.

Epoka późnej kredy to okres ponad 65 milionów lat temu, który dał początek wszelkiego rodzaju wspaniałym formom życia. Zdecydowaliśmy się stworzyć ten pakiet, ponieważ okres kredowy miał tak różnorodnie wyglądające gatunki w wodzie, na lądzie i w powietrzu. To tak bogaty okres czasu, z którego można czerpać, co daje nam niesamowite dodatki do Jurassic World Evolution 2a także będąc doskonałym towarzyszem naszego Pakiet wczesnokredowy. Przyjrzyjmy się więc czterem nowym prehistorycznym zwierzętom, które pojawią się w wkrótce wydanym Pakiet późnokredowy.

Po pierwsze, Barbaridactylus, latający łowca z charakterystycznym czubem głowy. Nasi artyści i projektanci wykonali niesamowitą pracę przywracając ten gatunek do życia. Barbaridactylus rozwijał się pod koniec późnej kredy i wziął swoją nazwę od wybrzeża Barbary w Afryce Północnej, w pobliżu miejsca, w którym został odkryty. Barbaridactylus to nasz pierwszy Nyktozaur dodany do gry, a dodanie latającego gada z tak charakterystycznym czubem głowy jest naprawdę ekscytujące. Jeśli jeszcze nie zbudowałeś woliery w swoim parku, naprawdę polecam zacząć, abyś mógł dać Barbaridactylusowi dom.

Następnie Alamosaurus. To prawdziwy tytan i jeden z największych dinozaurów z Ameryki Północnej. W rzeczywistości może twierdzić, że jest jednym z największych dinozaurów w historii. Aby dać ci wyobrażenie o jego skali, nawet jego kość piszczelowa jest w stanie przewyższyć przeciętnego dorosłego człowieka. Ale to nie wszystko. Alamosaurus również jest uzbrojony, ma duże kolce biegnące wzdłuż ramion, pleców i ogona. Jeśli chodzi o Alamosaurus, bardzo podoba mi się kształt i rozmiar szyi – porusza się po parkach.

Jurassic World Evolution 2 - Pakiet późnej kredy

Równie imponujący jest średniej wielkości mięsożerca Australovenator. Teraz Australovenator jest demonem prędkości, galopującym po późnokredowej Australii z tempem geparda. Jednak w przeciwieństwie do geparda gatunek ten ma elastyczne, chwytne ramiona służące do chwytania. Jednym z moich ulubionych elementów jest unikalna animacja, kiedy Australovenator wyciąga rękę i chwyta jedzenie. Dzięki lekkiej ramie i hipermobilności jest to wytrawny łowca, który doskonale radzi sobie z podchodzeniem do zdobyczy i pokonywaniem jej. Również wzory i kolory na Australovenatorze to jedne z moich ulubionych. Ma naprawdę żywe, kontrastujące kolory.

Innym prehistorycznym zwierzęciem, które naszym zdaniem spodoba ci się wprowadzać do swojego parku, jest styksozaur. Ten przerażający gatunek jest skutecznym drapieżnikiem morskim, rządzącym falami dzięki śmiertelnej kombinacji dużych płetw, opływowego kształtu i śmiertelnej szybkości. Poza tym, że brzmi bardzo fajnie, ponieważ nosi nazwę Rzeki Śmierci, jest to świetny dodatek, ponieważ jest to morski gad z bioluminescencją do niektórych kolorów wzoru. W nocy będzie świecić, gdy pływa wokół laguny.

Jurassic World Evolution 2 - Pakiet późnej kredy

Wraz z nowym pakietem udostępnimy również bezpłatną aktualizację 4, z szeregiem nowych funkcji, które pojawią się na Twojej drodze. Zawiera ulepszenia, takie jak możliwość budzenia uśpionych dinozaurów za pomocą nowej strzałki stymulującej, bezpośrednio lub poprzez przypisanie zadań. I obserwuj niebo, ponieważ latające gady mogą teraz atakować helikoptery drużyny przechwytującej! W podstawowej aktualizacji gry znajdziesz również wiele pięknych nowych dekoracji laguny, dzięki czemu możesz je spersonalizować, w tym sztandary, fontanny, konfigurowalne światła, a nawet szkielet Indominus rex, który można umieścić na dnie laguny.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że wypróbujesz nasze najnowsze DLC i odkryjesz niesamowite, nowe prehistoryczne zwierzęta, które na Ciebie czekają, a także wypróbujesz zupełnie nową aktualizację 4. Obejmująca ląd, morze i niebo, na pewno robić niesamowite dodatki. Kup Pakiet późnokredowy dla Jurassic World Evolution 2 kiedy jutro ukaże się na Xbox One i Xbox Series X|S i poznaj świat, który ewoluował!

Zanotuj Pakiet późnokredowy wymaga Ewolucja Jurajska 2 podstawowa gra do grania.

Jurassic World Evolution 2

Xbox Live

Jurassic World Evolution 2

Rozwój pogranicza


213


59,99 USD

47,99 USD

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Jurassic World Evolution 2 to długo oczekiwana kontynuacja przełomowej symulacji zarządzania Frontier z 2018 roku, Jurassic World Evolution, oferującej zupełnie nową kampanię narracyjną głoszoną przez członków obsady z całej serii filmów Jurassic World, ekscytujące nowe funkcje, cztery wciągające tryby gry, i rozszerzoną listę inspirujących dinozaurów. Oryginalna historia Jurassic World Dowiedz się, jak zostać mistrzem zarządzania parkiem w trybie kampanii, fascynującej, oryginalnej narracji, która umieszcza cię w samym sercu akcji po wstrząsających ziemią wydarzeniach Jurassic World: Upadłe królestwo. Współpracuj z kultowymi postaciami z filmów, w tym dr Ianem Malcolmem (głos Jeff Goldblum) i Claire Dearing (głos Bryce Dallas Howard), i poprowadź wysiłki na rzecz kontrolowania, ochrony i powstrzymywania dzikich dinozaurów, które obecnie szaleją w USA. Stwórz swój własny Jurassic World Przejmij kontrolę dzięki głębszym narzędziom do zarządzania i kreatywnym opcjom. Zbuduj szereg dostosowywalnych nowych budynków i zatrudnij nowych naukowców, a także ukształtuj swój park tak, aby odpowiadał potrzebom zarówno gości, jak i dinozaurów. Uwolnij swoją kreatywność w trybie piaskownicy lub sprawdź swoje umiejętności w trybie wyzwań, radząc sobie z różnymi lokacjami i katastrofami środowiskowymi. Graj z teorią chaosu Odtwórz kluczowe momenty swoich ulubionych filmów – z niespodzianką. Przeżyj scenariusze „co by było, gdyby” z kultowych filmów Jurassic World i Jurassic Park, na każdym poziomie z różnych epok i lokalizacji ze wszystkich pięciu filmów. Zanurz się w serii Jurassic World i zobacz, jak rozwijają się wydarzenia, gdy przejmujesz kontrolę. Odkryj inspirujące dinozaury Ponad 75 różnych prehistorycznych gatunków ożywa w Jurassic World Evolution 2, w tym bardzo poszukiwane gady latające i morskie. Te zwierzęta czują się bardziej żywe niż kiedykolwiek, gdy zarządzają terytorium, walczą o dominację i inteligentnie reagują na otaczający ich świat. Użyj bioinżynierii, aby dostosować dinozaury za pomocą nowych, odważnych kolorów i zmieniać ich genomy, aby odblokować cechy.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/14/late-cretaceous-pack-for-jurassic-world-evolution-2-releases-september-15/