Poznaj Wuchang: Fallen Feathers, oszałamiającą wizualnie grę akcji RPG w roku 2025

Wuchang: Fallen Feathers, nowa gra RPG akcji autorstwa 505 Games i Leenzee

Cały zespół wydawniczy 505 Games i nasi partnerzy programiści w Leenzee z radością prezentują światu Wuchang: Fallen Feathers! Ogłoszona dzisiaj podczas Xbox Games Showcase 2024 jako tytuł pierwszego dnia z subskrypcją Game Pass planowaną na 2025 rok, nasza gra opowiada historię Bai Wuchang, pirackiej wojowniczki dotkniętej amnezją i walczącej z terrorem Ornitropii – choroby, która powoli dodaje jej mocy przemieniając ją w potworną istotę.

Diabelskie walki z bossami

Twoja ścieżka w Wuchang: Fallen Feathers jest pełna niebezpieczeństw, konfrontując cię z groteskowymi bestiami, upiornymi wrogami i własnymi wewnętrznymi demonami. Spodziewaj się, że będziesz musiał stawić czoła zaciekłym walkom z bossami, składającymi się z wielu faz, które wystawią na próbę twoją determinację i wolę przetrwania. Gra jest nieliniową rozgrywką, w której możesz wybrać swoją ścieżkę i którego bossa spotkasz jako pierwszego.

Arsenał przeciwko ciemności

Broń i kategoria będą miały wpływ na kumulację magii Ornitropii i Twój styl gry. Wybieraj spośród potężnych dwuręcznych toporów lub zwinnych jednoręcznych podwójnych ostrzy; Każda kategoria broni zawiera rozszerzony zestaw umiejętności, zachęcający do eksperymentowania i doskonalenia różnych technik dostosowanych do preferowanego stylu walki.

Ukształtuj Krainę Shu

Poruszając się po połączonych ze sobą otwartych środowiskach, odkryjesz fragmenty nożyczek i strony dziennika, które zmienią historię i poprowadzą cię do jednego z kilku potencjalnych zakończeń.

Ponowna lektura

Zanurz się w mrocznej opowieści o końcu dynastii Ming poprzez liczne przerywniki filmowe, interakcje z NPC i przedmioty kolekcjonerskie. Wuchang: Fallen Feathers zawiera prawdziwe postacie historyczne, takie jak Zhang Xianzhong i Li Dingguo, zapewniając unikalne połączenie historycznej autentyczności i fantastycznej narracji.

Oryginalna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Anti-General

Ścieżkę dźwiękową skomponował Antygenerał Zhong Ziqi, znany ze swojej umiejętności wykorzystania muzyki elektronicznej w połączeniu z tradycyjną chińską kulturą i instrumentami. Znany z udziału w „Cyberpunk Shanhaiching” i „The Bad Kids”, Anti-General łączy wspaniałe stare melodie z nowoczesnymi elementami muzycznymi, wzmacniając ogólną atmosferę, aby zanurzyć się głębiej w świat Shu.

Źródło: news.xbox.com