Poznaj uzbrojone potwory z Palworld w nowym zwiastunie


Palworld, znany również jako „Ta dziwaczna gra z bronią w stylu Pokémon”, ma nowy zwiastun, który nadaje imiona wielu przytulankom, które występują w tej niesamowitej przygodzie.

Poznaj Pal, potwory, które przemierzają kolorowy, ale trochę pokręcony świat Palworld. Te przytulanki, choć często niebezpieczne stworzenia, to Lovander z obsesją na punkcie miłości, trawiasta panda Mossanda i Tanzee, który jest w zasadzie Grookeyem, jeśli kocha AK-47. Jasne, niektórzy z nich odważnie kroczą po linii bycia jawnymi kopiami istniejących Pokémonów, ale mogą nosić broń, co naszym zdaniem jest wystarczającą separacją, aby odeprzeć prawników. Sprawdź najnowszy zwiastun poniżej.

Cz

Palworld po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę w czerwcu 2021 r. Twórca Pocketpair ocenia to doświadczenie jako wieloosobową grę przetrwania w otwartym świecie, w przeciwieństwie do turowej gry RPG, takiej jak Pokémon. Jako ludzka postać możesz schwytać, zaprzyjaźnić się, trenować, walczyć i hodować kumpla. Jeśli uważasz się za większego potwora niż to, co łapiesz, nawet sprzedajesz, jesz i wręcz wykorzystujesz Pal do pracy. Oprócz tego możesz budować domy, walczyć z kłusownikami i konstruować fabryki, aby zmusić swoje stworzenia do pracy. Palworld wygląda obłędnie i nadal nie jesteśmy do końca przekonani, że to prawdziwa gra wideo, ale z pewnością chcemy, żeby tak było.

Na szczęście Pocketpair planuje wydać Palworld we wczesnym dostępie na Steamie w przyszłym roku, więc mamy nadzieję, że będziemy mieli szansę wypróbować go wcześniej niż później. Gra jest obecnie planowana na PC.Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/12/05/meet-the-gun-toting-monsters-of-palworld-in-new-trailer