Poznaj świat Atomic Heart


Atomowe SerceObiekt 3826 znajduje się w pasmach górskich Kazachstanu. Z pomocą robotów-budowniczych te rozległe terytoria szybko stały się konglomeratem tajnych kompleksów naukowych. Budynki te stanowią wyraźny kontrast z małymi wiejskimi wioskami otaczającymi obiekt, ale wkrótce pojawią się kolejne kompleksy.

Na terenie obiektu 3826 znajduje się wiele imponujących pomników — od ogromnych posągów po pomniki Stelli wzniesione przez roboty. Niewielu wie, że prawdziwy cud robotyki leży głęboko pod ziemią.

Placówka kieruje się jedną zasadą: „Prawdziwy postęp tkwi właśnie na styku nauk podstawowych, bo tak działa Natura – to wszystko się splata”.

Każdy kompleks ma swój unikalny styl architektoniczny i wnętrza ukształtowane przez jego potrzeby badawcze, ale mają również ustandaryzowane węzły techniczne i elementy dla wygody personelu. Warto zauważyć, że kompleksy WDNH i Teatr bardzo różnią się od pozostałych. Dostęp do nich mają nie tylko naukowcy, ale także zwykli obywatele, pod warunkiem, że mają zezwolenie na odwiedzanie obiektu.

Zrzut ekranu Atomowego Serca

Lokacje w otwartym świecie są często skąpane w słońcu z czystym niebem i powiewem orzeźwiającej bryzy. Takie jest pierwsze wrażenie, jakie można odnieść odwiedzając Placówkę 3826; jego przód ukazuje świetlaną, niemal utopijną przyszłość. Jednak odniesiesz zupełnie inne wrażenie, gdy zobaczysz kulisy ludzkich marzeń na tym świecie. Szybko zrozumiesz, że w raju są kłopoty, przemierzając zimne, ponure korytarze, przerażające laboratoria i zautomatyzowane warsztaty przemierzane przez wrogie roboty. Istnieje wiele podobieństw między grafiką, projektowaniem poziomów i fabułą. Atomowe Serce zaprasza do użycia wyobraźni, myślenia i refleksji, wynik nie tylko wzbogaci twoje doświadczenie, ale także pomoże ci przetrwać.

Wydarzenia w grze rozpoczynają się w mieście Chelomey, cytadeli nauki dosłownie unoszącej się na niebie.

Zrzut ekranu Atomowego Serca

U podnóża, Obiekt 3826 rozciąga się na wiele kilometrów i obejmuje wiele podziemnych kompleksów, laboratoriów, ośrodków badawczych, poligonów naukowych i obiektów cywilnych, zarówno na powierzchni, jak i pod ziemią.

Obiekt przypomina drzewo-grzyb, gdzie każdy jest połączony ze sobą w taki czy inny sposób.

Zrzut ekranu Atomowego Serca

Podążając za narracją, protagonista eksploruje każdą lokację po kolei, zagłębiając się w życie i źródła utrzymania mieszkańców, a także dowiadując się, co tak naprawdę powstaje i dzieje się za zamkniętymi drzwiami tajnych laboratoriów placówki.

Poruszając się po otwartym świecie, trafisz do różnych lokacji, takich jak stanowiska badawcze, małe wioski czy stacje monitorujące.

Zrzut ekranu Atomowego Serca

Mapa terytorialna poprowadzi Cię podczas poruszania się, a do szybszego poruszania się możesz używać pojazdów pracowników, którzy padli ofiarą robotów. Historie niektórych osób będą bliżej: każdy kompleks lub wioska jest dosłownie przesiąknięta indywidualnymi historiami życia naukowców i pracowników, jakościowo uzupełniającymi świat gry, otoczenie i historię. Dzięki pozostawionym wiadomościom i nagraniom możesz zrekonstruować te działki i dowiedzieć się, jak wyglądało życie na tych ziemiach przed fatalnymi wydarzeniami.

Jeśli jesteś kompletatorem (lub kochasz zasoby), dobrze jest zauważyć, że powierzchnia musi zostać zbadana tak dokładnie, jak podziemne kompleksy. Na całym świecie istnieje wiele naukowych strzelnic, do których przejścia są starannie ukryte.

Zrzut ekranu Atomowego Serca

Eksploracja takich poligonów nie jest konieczna, ale można tam znaleźć rzadkie i niezwykle przydatne zasoby, dokumentację i plany.

Cały obiekt jest zautomatyzowany, a roboty są podłączone do jednej sieci neuronowej; tak więc podczas eksploracji świata nie zapominaj, że twoi wrogowie nieustannie cię obserwują. Mam nadzieję, że nadal możesz się zrelaksować…

Atomowe Serce zadebiutuje 21 lutego 2023 r. na Xbox One, Xbox Series X|S i będzie dostępna pierwszego dnia w ramach Xbox Game Pass.

Atomic Heart — edycja premium (zamówienie przedpremierowe)

Xbox Live

Atomic Heart – edycja premium (zamówienie przedpremierowe)

Focus Rozrywka


19

109,99 USD

Zamów Atomic Heart w przedsprzedaży i otrzymaj ekskluzywne skórki broni! Poruszaj się po zakręconym otwartym świecie gry i walcz ze zrozpaczonymi maszynami i mutantami dzięki dwóm unikalnym skórkom broni dla topora i pistoletu elektrycznego. Edycja Premium zawiera podstawową grę Atomic Heart, Atomic Pass, dwie unikalne skórki broni i cyfrowy artbook. Witaj w utopijnym świecie cudów i doskonałości, w którym ludzie żyją w harmonii ze swoimi lojalnymi i żarliwymi robotami. Cóż, tak to kiedyś było. W związku z premierą najnowszego systemu sterowania robotami, tylko tragiczny wypadek lub globalny spisek mogą go zakłócić… Niepowstrzymany bieg technologii wraz z tajnymi eksperymentami doprowadził do powstania zmutowanych stworzeń, przerażających maszyn i supermocnych robotów — wszystko nagle buntują się przeciwko swoim twórcom. Tylko ty możesz ich powstrzymać i dowiedzieć się, co kryje się za wyidealizowanym światem. Wykorzystując zdolności bojowe zapewniane przez eksperymentalną rękawicę mocy, arsenał ostrzy i najnowocześniejszą broń, walcz o życie w wybuchowych i szalonych starciach. Dostosuj swój styl walki do każdego unikalnego przeciwnika. Połącz swoje umiejętności i zasoby, korzystaj ze środowiska i ulepszaj swój sprzęt, aby stawić czoła wyzwaniom i walczyć o dobro. • Utopijny świat, zarówno szalony, jak i wysublimowany • Intensywna, spektakularna i bezlitosna walka • Niszcz gigantyczne maszyny i mutanty, korzystając z wielu umiejętności i zaawansowanej broni • Ulepsz swój arsenał i wyposażenie

Atomic Heart — edycja złota (przedsprzedaż)

Xbox Live

Atomic Heart – Gold Edition (przedsprzedaż)

Focus Rozrywka


19

99,99 $

Zamów Atomic Heart w przedsprzedaży i otrzymaj ekskluzywne skórki broni! Poruszaj się po zakręconym otwartym świecie gry i walcz ze zrozpaczonymi maszynami i mutantami dzięki dwóm unikalnym skórkom broni dla topora i pistoletu elektrycznego. Złota Edycja zawiera podstawową grę Atomic Heart i Atomic Pass. Witaj w utopijnym świecie cudów i doskonałości, w którym ludzie żyją w harmonii ze swoimi lojalnymi i żarliwymi robotami. Cóż, tak to kiedyś było. W związku z premierą najnowszego systemu sterowania robotami, tylko tragiczny wypadek lub globalny spisek mogą go zakłócić… Niepowstrzymany bieg technologii wraz z tajnymi eksperymentami doprowadził do powstania zmutowanych stworzeń, przerażających maszyn i supermocnych robotów — wszystko nagle buntują się przeciwko swoim twórcom. Tylko ty możesz ich powstrzymać i dowiedzieć się, co kryje się za wyidealizowanym światem. Wykorzystując zdolności bojowe zapewniane przez eksperymentalną rękawicę mocy, arsenał ostrzy i najnowocześniejszą broń, walcz o życie w wybuchowych i szalonych starciach. Dostosuj swój styl walki do każdego unikalnego przeciwnika. Połącz swoje umiejętności i zasoby, korzystaj ze środowiska i ulepszaj swój sprzęt, aby stawić czoła wyzwaniom i walczyć o dobro. • Utopijny świat, zarówno szalony, jak i wysublimowany • Intuicyjna, spektakularna i bezlitosna walka • Niszcz gigantyczne maszyny i mutanty, korzystając z wielu umiejętności i zaawansowanej broni • Ulepszaj swój arsenał i wyposażenie

Atomowe serce (zamówienie w przedsprzedaży)

Xbox Live

Atomowe serce (zamówienie w przedsprzedaży)

Focus Rozrywka


19

69,99 USD

Zamów Atomic Heart w przedsprzedaży i otrzymaj ekskluzywne skórki broni! Poruszaj się po zakręconym otwartym świecie gry i walcz ze zrozpaczonymi maszynami i mutantami dzięki dwóm unikalnym skórkom broni dla topora i pistoletu elektrycznego. Witaj w utopijnym świecie cudów i doskonałości, w którym ludzie żyją w harmonii ze swoimi lojalnymi i żarliwymi robotami. Cóż, tak to kiedyś było. W związku z premierą najnowszego systemu sterowania robotami, tylko tragiczny wypadek lub globalny spisek może go zakłócić… Niepowstrzymany bieg technologii wraz z tajnymi eksperymentami doprowadził do powstania zmutowanych stworzeń, przerażających maszyn i supermocnych robotów — wszystko nagle buntują się przeciwko swoim twórcom. Tylko ty możesz ich powstrzymać i dowiedzieć się, co kryje się za wyidealizowanym światem. Wykorzystując zdolności bojowe zapewniane przez eksperymentalną rękawicę mocy, arsenał ostrzy i najnowocześniejszą broń, walcz o życie w wybuchowych i szalonych starciach. Dostosuj swój styl walki do każdego unikalnego przeciwnika. Połącz swoje umiejętności i zasoby, korzystaj ze środowiska i ulepszaj swój sprzęt, aby stawić czoła wyzwaniom i walczyć o dobro. • Utopijny świat, zarówno szalony, jak i wysublimowany • Intuicyjna, spektakularna i bezlitosna walka • Niszcz gigantyczne maszyny i mutanty, korzystając z wielu umiejętności i zaawansowanej broni • Ulepszaj swój arsenał i wyposażenie

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/12/09/get-to-know-the-world-of-atomic-heart/