Poznaj strategiczną grę przygodową Eriksholm: The Stolen Dream w 2025 roku!

Nordcurrent Labs i nowy deweloper River End Games ujawnili Eriksholm: The Stolen Dream, pełną narracji strategiczną grę przygodową typu stealth, która ukaże się w przyszłym roku. Zaprezentowany podczas dzisiejszego letniego pokazu Future Game Show, Eriksholm pochodzi od zespołu programistów, którzy pracowali nad takimi grami jak Battlefield, Mirror’s Edge, Little Nightmares i Unravel.

Wciągająca historia w Eriksholm

Akcja Eriksholm rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Eriksholm, czerpiącym inspirację z nordyckiej estetyki początku XX wieku. Fabuła Eriksholm podąża za trzema bohaterami zjednoczonymi w walce z prześladowcami. W zwiastunie poniżej możecie zobaczyć jedną z bohaterek, Hannę, osieroconą nastolatkę szukającą swojego brata Hermana. Ta podróż zmienia Hannę w niechętną bohaterkę, inspirując jej przyjaciół do wyniesienia się z głębin Eriksholm i stania się symbolami zmian.

Obejrzyj zwiastun filmu Eriksholm: Skradziony sen

Z trójwymiarowej perspektywy Eriksholma z góry na dół gracze będą sterować trzema bohaterami gry, aby poruszać się po mieście (nad i pod ziemią), korzystając z umiejętności, narzędzi, broni i nie tylko, aby pokonać wrogów i rozwiązywać zagadki. River End Games twierdzi, że gracze mogą swobodnie poruszać kamerą w grze, aby obserwować otoczenie, planować kolejne działania i realizować strategie z idealnym wyczuciem czasu.

Wydanie planowane na rok 2025

„Wszyscy jesteśmy dumni w River End Games, że w końcu ujawniliśmy światu Eriksholm: The Stolen Dream” – pisze założyciel studia i dyrektor kreatywny Anders Hejdenberg w notatce prasowej. „To dopiero pierwsze spojrzenie na to, co robiliśmy i mamy nadzieję, że podbije wasze serca i umysły, tak samo jak podbiło nasze. Nie możemy się doczekać, aż w przyszłości pokażemy Wam jeszcze więcej. »

Oto kilka zrzutów ekranu z gry:

Eriksholm: The Stolen Dream ukaże się w 2025 roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC (za pośrednictwem Steam i Epic Games Store).

Co sądzisz o ujawnieniu Eriksholm: The Stolen Dream? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: www.gameinformer.com