Poznaj Somber Echoes – ekskluzywne zrzuty ekranu

Poznajcie Somber Echoes, grę science-fiction Metroidvanię, opisaną przez twórców Rock Pocket Games, Lav Games i wydawcę Bonus Stage jako „list miłosny” do gatunku.

Wyjątkowy futurystyczny wszechświat

Akcja Somber Echoes rozgrywa się 3000 lat w przyszłości na pokładzie grecko-rzymskiego statku kosmicznego zwanego Atromitos, opanowanego obecnie przez horrory z innego wymiaru. Gra składa się z siedmiu odrębnych wizualnie dzielnic i działa na silniku Unreal Engine 5.

Grafika 2,5D odróżnia ją od zwykłego wyglądu retro wielu Metroidvanii, a twórcy mają nadzieję, że inspiracja grecką tragedią jeszcze bardziej wyróżni ją z tłumu.

Epicka misja

Katastrofalne wydarzenie przekształciło niegdyś dumny i piękny statek kosmiczny Atromitos w wylęgarnię zainfekowanych stworzeń z nieznanego wymiaru. Następnie tajemnicza siła postanawia interweniować w przeznaczenie i budzi Adrestię z gruzów i popiołów. Jako Adrestia próbujesz powstrzymać swoją siostrę bliźniaczkę Harmonię przed zniszczeniem wszechświata, ale wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. W poszukiwaniu odpowiedzi eksplorujesz ogromny statek kosmiczny, zdobywając moce, wiedzę i umiejętności, które mogą ocalić twoje ostateczne przeznaczenie.

Pierwsze zrzuty ekranu

Spójrzcie na pierwsze zrzuty ekranu z Somber Echoes powyżej. Koniecznie rzuć okiem na zwiastun zapowiadający na górze tej strony, aby dowiedzieć się więcej o tej intrygującej grze.

Źródło: www.ign.com