Poznaj rozgrywkę SteamWorld Heist II w nowym, wciągającym zwiastunie

Nintendo Life ujawniło niedawno nowy zwiastun SteamWorld Heist II podczas prezentacji Indie World. Ten film wprowadza nas w szczegóły rozgrywki w nadchodzącej grze.

Rozgrywka w SteamWorld Heist II

Naturalnie poznajemy przedsmak walki turowej, w tym mały przedsmak rozgrywki polegającej na strzelaniu rykoszetem. Jednak prawdziwą atrakcją zwiastuna jest nowy system profesji w grze. Wyposażając członków swojej drużyny w określoną broń, możesz określić ich profesję i na tej podstawie ulepszać ich umiejętności.

Następnie wrogowie są wyróżnieni za pomocą zwiastuna szczegółowo opisującego rodzaje wrogów, z którymi będziesz musiał się zmierzyć, oraz strategię, którą będziesz musiał zastosować, aby ich pokonać. To wszystko będzie dość znajome, jeśli grałeś w pierwszą grę, ale naprawdę wygląda niesamowicie.

Wydanie gry i estetyka

Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetna demonstracja gry, która ukaże się na Switchu 8 sierpnia 2024 roku. Animacje są nienaganne i pod względem estetycznym naprawdę nie przypominają gier SteamWorld. Wszystko po prostu wspaniałe.

Co sądzisz o najnowszym zwiastunie SteamWorld Heist II? Podziel się swoimi przemyśleniami, komentując poniżej.

Powiązane gry

Źródło: www.nintendolife.com