Poznaj pełną recenzję LEGO Animal Crossing Kapp’n.

LEGO Animal Crossing — rejs statkiem po wyspie Kapp’na

Co zawiera pudełko?

W pudełku Kapp’n’s Island Boat Tour znajdziesz trzy plastikowe torby z kadłubem łodzi Kapp’n’s i instrukcją niezbędną do jej montażu. Tylko Bunnie’s Outdoor Activity zawiera trwałe papierowe opakowanie Lego w pierwszej rundzie oferty Animal Crossing.

Montaż rejsu łodzią po wyspie Kapp’n

Jak zawsze, pierwszą rzeczą do złożenia jest miniaturowa figurka, a Kapp’n ma swój zwykły urok. Następnie nadszedł czas na zbudowanie łodzi, skromnej, ale wytrzymałej jednostki, wyposażonej w mały silnik zaburtowy, latarnię i butelkę na wodę z oryginalnym uchwytem, ​​jakiego nigdy wcześniej nie widziano. Kapp’n ma na pokładzie także partytury KK Slider, które piosenką umilą samotne wieczory na morzu.

Marszałek i elementy plaży

Torba nr 2 przedstawia Marshala i niektóre elementy terenu plażowego. Miniaturowe figurki są prawdopodobnie najmocniejszym elementem tych zestawów, a Marshal nie jest wyjątkiem, dzięki wyjątkowym szczegółom i uroczemu elementowi ogona. Jednak w przeciwieństwie do wszystkich innych miniaturowych figurek z tej serii, nogi Marshala są krótkie, statyczne, bez możliwości zginania bioder lub przebijania tyłu.

Płytki plażowe są fajne, z dbałością o szczegóły, kanapkami / burgerami i napojem obok leżaków z czerwonej brzoskwini i drzewa kokosowego z wiszącymi kokosami. Parasol jest taki sam, jak ten, który znajdziesz przed domem Rosie.

Koszt rejsu łodzią po wyspie Kapp’n

Wycieczka łodzią po wyspie Kapp’n należy do średniej półki dostępnych zestawów Lego Animal Crossing i kosztuje 29,99 USD / 24,99 GBP / 29,99 EUR. Otrzymujesz 233 elementy, w tym dwie ekskluzywne miniaturowe figurki i łódkę. Daje to niecałe 13 centów za sztukę, co nie jest najlepszą wartością, jaką znajdziesz, ale nadal mieści się w normie dla licencjonowanych zestawów.

Wniosek

Wycieczka łodzią Kapp’n’s może nie zawierać wszystkiego, czego fani Animal Crossing oczekują od zestawu plażowego, ale działa wystarczająco dobrze, aby można go było wystawić, zachowując jednocześnie konfigurowalną modułową konstrukcję, która łączy wszystkie zestawy Lego Animal Crossing w celu kreatywnej zabawy. Chociaż działa lepiej w połączeniu z większymi zestawami, urok i szczegóły wystarczą, aby sam w sobie był opłacalnym zakupem, zwłaszcza jeśli przemawia do Ciebie pomysł poruszania się terenem niczym kawałki układanki. Kto nie byłby chętny na Kapp’na? Mieć.

Źródło: www.nintendolife.com