Poznaj oszałamiający świat Windstorm na Xbox z ulepszoną grafiką i nowym trybem zdjęć!

Niezwykła przyjaźń: Windstorm pojawia się na Xbox

Windstorm: Początek wielkiej przyjaźni – Remastered po raz pierwszy pojawia się na konsoli Xbox, oferując graczom nowe doświadczenia. Zanurz się w urzekającym świecie Windstorm i przeżyj na nowo poruszającą historię Miki, młodej dziewczyny z wyjątkowym darem rozumienia koni. Gdy Mika tworzy nierozerwalną więź z imponującym czarnym ogierem Windstorm, gracze mogą dołączyć do nich i przeżyć niezapomnianą przygodę.

Wciągające doświadczenie we wszechświecie Windstorm

Oparta na słynnych filmach „Windstorm” i bestsellerowych książkach, ta wersja na konsolę Xbox zapewnia wciągające wrażenia, jak nigdy dotąd. Dzięki całkowicie zaktualizowanej grafice i zupełnie nowemu trybowi fotograficznemu gracze mogą szczegółowo odkrywać oszałamiające krajobrazy posiadłości Kaltenbach.

Nierozerwalna więź z Windstorm

Podejmij ekscytujące wyzwania w Windstorm, eksplorując malowniczy region alpejski i odkrywając ukryte skarby rozsiane po całym terenie. Poczuj dreszczyk emocji związany z jazdą konną, w naturalny sposób wchodząc w interakcję z Windstorm, ucząc się z łatwością komunikować i rozumieć wzajemne ruchy.

Ale na tym przygoda się nie kończy. Opiekuj się Windstormem jak prawdziwym przyjacielem, dbając o jego potrzeby z miłością i oddaniem. Od pielęgnacji po trening, upewnij się, że Windstorm jest w doskonałej formie, tworząc nierozerwalną więź, która wytrzyma każde wyzwanie.

Unikalne, zremasterowane doświadczenie

Poznaj świat Windstorm jak nigdy dotąd dzięki remasterowi opartemu na silniku Unreal Engine 5, który zawiera zaktualizowaną grafikę, ulepszone szczegóły postaci i nowe animacje dla wszystkich stworzeń, w tym samego Windstorm. Eksploruj każdy zakątek świata gry, aby odkryć nowe przedmioty kolekcjonerskie i ukryte niespodzianki, jednocześnie rejestrując wspaniałe chwile w nowym trybie zdjęć.

Zrzut ekranu WSGR

Niezapomniane wrażenia z grania na konsoli Xbox

Windstorm: Początek wielkiej przyjaźni – Remastered na Xbox zapewnia niezapomniane wrażenia z gry. Zatem przygotuj się, wyrusz na przygodę i napisz w galopie legendy swojej własnej historii.

Źródło: news.xbox.com