Poznaj nowych wojowników w Fatal Fury: City Of The Wolves

SNK wreszcie zaprezentowało Fatal Fury: City Of The Wolves, najnowszy dodatek do swojej słynnej serii bijatyk. Ten długo oczekiwany powrót zachwycił amerykańskim stylem graficznym, wciągającą akcją i wyjątkową mechaniką walki, taką jak system dział samobieżnych. Mieliśmy okazję spędzić trochę więcej czasu z Fatal Fury podczas Summer Game Fest i nadal tak się dzieje odnieść sukces podwójnie.

Potwierdzono dwie nowe postacie

To nowe demo usunęło dwie postacie z poprzedniej sesji: przepraszam fanów Hotaru i Tizoca. Jednakże do składu tego dema dołączyły dwie nowe postacie: Marco Rodrigues, ogłoszony w kwietniu, i Vox Reaper, jedna z dwóch nowych postaci potwierdzonych podczas Summer Game Fest Live.

Kolorowy styl artystyczny

Jeszcze przed chwyceniem kontrolera podejście artystyczne Fatal Fury w stylu amerykańskiego komiksu nadal robi wrażenie. W wywiadzie dla GameSpot po sesji praktycznej dyrektor artystyczny Fatal Fury Nobuyuki Kuroki wyjaśnił, że ten styl wizualny zawsze był głównym zamierzeniem.

Ekscytująca rozgrywka

Podczas naszej sesji praktycznej skupiliśmy się na korzystaniu z Marco i Vox Reaper. Vox wyróżnia się w grze neutralnej; jego potężne, unikalne ataki okazują się bardzo skuteczne w miarę postępu meczu. Jego dowodzenie stanowi dużą część jego arsenału, dając długoletnim graczom przewagę na początku. Vox to postać, którą chcielibyśmy bliżej poznać.

Ekscytujące aktualizacje

Ta aktualizacja nie była jedyną zapowiedzią SNK w ten weekend; dodanie Terry’ego Bogarda i Mai Shiranui do Street Fighter 6 podczas Summer Game Fest również wywołało zamieszanie. Możliwość wcielenia się w te dwie postacie w kultowej bijatyce firmy Capcom jest pierwszą i stanowi punkt zwrotny w historii obu serii.

Obiecująca przyszłość dla SNK

Fatal Fury: City Of The Wolves to nie tylko nowe oblicze klasycznej serii bijatyk, ale także znak odrodzenia SNK jako całości. Wraz z nadejściem większej liczby gier i partnerstw firma może wkrótce rozpocząć nową erę chwały. Nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość po dwóch sesjach podglądowych City Of The Wolves.

Fatal Fury: City Of The Wolves ukaże się na początku 2025 roku na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC.

Źródło: www.gamespot.com