Poznaj naszą opinię na temat Lies of P, gry wykraczającej poza Bloodborne. Opowiemy także o Armored Core VI i naszych ulubionych grach: Fortnite i Nour: Play With Your Food.

Odkryj w tym odcinku The Game Informer Show naszą szczegółową i dogłębną analizę gry Lies of P i odkryj, dlaczego jest ona czymś więcej niż zwykłym klonem Bloodborne. Następnie Blake dzieli się swoimi przemyśleniami na temat Armored Core VI i wyjaśnia, dlaczego wątpliwości zawarte w naszym artykule z okładki są nadal aktualne. Na koniec omawiamy gry, które nadal sprawiają nam przyjemność: Fortnite i Nour: Play With Your Food.

Dogłębna analiza kłamstw P

W pierwszej części nasz zespół analizuje grę Lies of P i podkreśla jej mocne strony oraz różnice w porównaniu z Bloodborne. Wyjaśniamy, dlaczego ta gra zasługuje na Twoją uwagę i dlaczego nie powinna zostać zredukowana do zwykłej kopii.

Pancerny rdzeń VI: Ognie Rubikonu

Blake dzieli się swoją ekscytacją związaną z Armored Core VI i wyjaśnia, dlaczego ta gra przekracza oczekiwania, pomimo zastrzeżeń, o których wspominaliśmy w naszym artykule na okładce. Zanurz się w urzekającym futurystycznym wszechświecie i odkryj strategiczną rozgrywkę oraz innowacyjną mechanikę gry.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 4

W tej sekcji omawiamy jedną z chwilowych sensacji w grach: Fortnite. Odkryj najnowsze aktualizacje, nowe skórki i emotki i zanurz się w epickich bitwach, które sprawiają, że ta bijatyka online odnosi tak wielki sukces. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby lepiej zrozumieć mechanikę gry i poprawić swoją wydajność.

Nour: Baw się jedzeniem

Na zakończenie przedstawiamy Nour: Play With Your Food, intrygującą grę oferującą wyjątkowe wrażenia. Odkryj innowacyjną mechanikę rozgrywki i urzekającą oprawę graficzną tego niezależnego tytułu, dzięki któremu spojrzysz na jedzenie w nowym świetle.

Zachęcamy do słuchania naszego podcastu w Apple Podcasts, Spotify lub ulubionej aplikacji do podcastów. Dołącz do naszego gospodarza Alexa Van Akena w każdy czwartek, aby porozmawiać o swoich ulubionych grach – przeszłych i obecnych – z zespołem Game Informer, twórcami i specjalnymi gośćmi z branży.

Ten podcast został zredagowany przez Matta Storma, niezależnego eksperta od edycji dźwięku dla The Game Informer Show. Matt to doświadczony podcaster, który przemawia do mikrofonu od ponad dziesięciu lat. Koniecznie posłuchajcie jego programów, takich jak „Fun” And Games Podcast i Reignite, podcast poświęcony BioWare.

Znajdź nas w mediach społecznościowych: Alex Van Aken (@itsVanAken), Kyle Hilliard (@KyleMHilliard), Blake Hester (@MetallicaIsRad), Wesley LeBlanc (@LeBlancWes)

Game Informer Show to cotygodniowy podcast o grach wideo, który zawiera najnowsze wiadomości, tematy branżowe, ekskluzywne ujawnienia i recenzje.

¡Aby posłuchać podcastu, przejdź tutaj!

Subskrybuj podcasty Apple

Subskrybuj Spotify

Subskrybuj inną aplikację do podcastów

Znajdź najnowsze podcasty z The Game Informer Show, korzystając z poniższych oznaczeń czasowych:

00:00:00 – Wprowadzenie

00:05:17 – Analiza kłamstw P

00:24:58 – Rdzeń pancerny VI: Ognie Rubikonu

00:38:02 – Dyskusja na temat Fortnite

00:51:50 – Nour: Baw się jedzeniem

01:03:27 – Sprzątanie

Źródło: www.gameinformer.com