Poznaj kontroler bezprzewodowy Xbox — edycja specjalna Fire Vapor, odważny dodatek do serii Vapor.

Kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox — edycja specjalna Fire Vapor

Bezprzewodowy kontroler Xbox – Fire Vapor Special Edition to najnowszy i najodważniejszy dodatek do naszej serii Vapor, obok Stormcloud Vapor, Dream Vapor i Nocturnal Vapor. Zainspirowany płomieniami, każdy wir w kolorze czerwonym i pomarańczowym jest wyrazem płonącego ognia, a jego urzekający design jest unikalny dla każdego kontrolera. Poczuj moc ognia w swoich dłoniach i utrzymuj ciepło dzięki gumowanym uchwytom ze wzorem w czerwone romby na tylnej obudowie. Dzięki żywym kolorom kontroler Fire Vapor Controller z pewnością doda ciepła Twojemu zestawowi do gier. Zdobądź go już dziś wyłącznie w sklepie Microsoft Store.

Najwyższa wydajność i styl

Doświadcz najwyższej wydajności i stylu dzięki kontrolerowi Fire Vapor Controller. Teksturowane uchwyty po bokach i z tyłu zapewniają pewny chwyt podczas intensywnych gier. Bezproblemowo łącz się z konsolami Xbox Series X|S, Xbox One, komputerami PC, urządzeniami z systemem iOS i Android za pośrednictwem łączności bezprzewodowej Xbox i Bluetooth (szczegółowe informacje można znaleźć na stronie xbox.com/controller-compatibility) i ciesz się czasem pracy baterii wynoszącym do 40 godzin (zależy to od sposobu użytkowania i innych czynniki). Użyj gniazda audio 3,5 mm, aby podłączyć swój ulubiony kompatybilny zestaw słuchawkowy, idealny do słuchania gry lub rozmawiania ze znajomymi. Dziel się z łatwością chwilami spędzonymi w grach za pomocą dedykowanego przycisku udostępniania i personalizuj swoje wrażenia dzięki aplikacji Akcesoria Xbox, która daje Ci nieograniczone możliwości ulepszania swojej gry.

Ekskluzywne tło dynamiczne

Popraw swoje wrażenia z konsoli Xbox dzięki ekskluzywnemu dynamicznemu tłu Fire Vapor! Po prostu podłącz nowy kontroler do konsoli Xbox Series. Na karcie Ogólne dotknij przycisku Personalizacja i znajdź przycisk „Moje tło”. Tam będziesz mógł wyświetlić dynamiczne tła i wybrać pomiędzy tym lub innym dynamicznym wyglądem, aby jeszcze bardziej spersonalizować swoje wrażenia z Xbox.

Kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox — edycja specjalna Fire Vapor jest już dostępny na wybranych rynkach Xbox na całym świecie i sprzedawany wyłącznie w sklepie Microsoft Store za 69,99 USD ERP. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witryny Xbox.com lub Microsoft.com.

Źródło: news.xbox.com