Poznaj Evercade Alpha: najlepszy domowy salon gier!

Evercade Alpha: Najlepsza maszyna zręcznościowa dla entuzjastów gier retro

Evercade jest odpowiedzialna za jeden z najpopularniejszych na rynku sprzętu retro, obejmujący konsole przenośne i konsole domowe Evercade, które mogą poszczycić się biblioteką ponad 500 gier w ponad 50 kompilacjach. Gry zręcznościowe stanowią główną część podejścia Evercade do przywracania klasyków do ery nowożytnej – Evercade EXP i nadchodzący EXP-R oferują nawet tryb TATE, który skupia się na grach z pionowym ekranem, idealnym dla niektórych gier zręcznościowych. Jeszcze w tym roku Evercade wprowadzi jeszcze bardziej autentyczny sposób grania w gry zręcznościowe.

Evercade Alpha to nablatowy automat zręcznościowy, który ukaże się 28 listopada. Obie edycje można już zamówić w przedsprzedaży na Amazonie: Street Fighter i Mega Man. Możesz zamówić w przedsprzedaży dowolny terminal za 20 USD zniżki, ale ta zniżka promocyjna za wczesną rezerwację jest dostępna tylko w fazie zamówienia w przedsprzedaży. W momencie premiery cena wzrośnie z 230 do 250 dolarów.

Charakterystyka Evercade Alpha

Evercade Alpha jest dostępna w dwóch wersjach – seria Mega Man Alpha i seria Street Fighter Alpha. Obydwa zaprojektowano jako jednostki nablatowe i są wstępnie zmontowane, dzięki czemu można od razu rozpocząć zabawę. Każda zawiera sześć gier, ale obie szafki są również kompatybilne z istniejącymi kartridżami Evercade, umożliwiając odtwarzanie ponad 500 tytułów dzięki dwóm gniazdom na kartridże z przodu maszyny. Obudowa jest przeznaczona do gry dla jednego gracza, z profesjonalnym sterowaniem dla jednego gracza. Do gry wieloosobowej dostępne są dwa porty USB obsługujące różne kontrolery, w tym gamepady Evercade VS i gamepady innych firm.

Inne godne uwagi funkcje obejmują żywy 8-calowy wyświetlacz, głośniki stereo, gniazdo słuchawkowe i obsługę aktualizacji przez Wi-Fi. Jeśli chcesz zmienić swój styl, dostępny jest nawet wymienny przedni reflektor. Każdy terminal zawiera kilka dodatkowych frontonów, inne będą sprzedawane osobno.

Dostępne gry

Funkcje są identyczne dla wszystkich czterech szaf Evercade Alpha, ale listy gier są całkowicie unikalne. Oto, co znajdziesz na każdym z nich. Większość z tych gier nigdy nie była dostępna w Evercade.

Gracze poszukujący produktu bardziej premium mogą wybrać wersję Deluxe, która kosztuje 289,99 euro (około 315 dolarów). Dzięki temu otrzymasz wszystkie dostępne panele czołowe, certyfikat autentyczności, sterowanie joystickiem Sanwa Arcade i ekskluzywny kontroler USB Evercade. Edycja Deluxe jest dostępna wyłącznie dla brytyjskiego sprzedawcy Funstock; Jednak klienci z Ameryki Północnej będą mogli go zamówić bez ponoszenia wyjątkowo wysokich kosztów wysyłki, ponieważ Evercade Alpha będzie wysyłana z magazynów w USA dla kupujących w USA.

Przyszłe premiery

Evercade było ostatnio bardzo zajęte sprzętem. Oczekuje się, że Evercade EXP-R i VS-R, nowe wersje konsol przenośnych i domowych firmy, zostaną wydane latem tego roku.

Źródło: www.gamespot.com