Poznaj EventLab 2.0, bezpłatną aktualizację Forza Horizon 5, która ułatwia tworzenie niesamowitych wydarzeń!

Odkryj nowości w bezpłatnej aktualizacji EventLab 2.0 gry Forza Horizon 5, która ułatwi i przyspieszy tworzenie niesamowitych wydarzeń. Dzięki Wyspie EventLab, nowej płaskiej powierzchni o wymiarach 2 km x 2 km, będziesz mógł puścić wodze swojej kreatywności dzięki zwiększonemu budżetowi na elementy dekoracyjne. Nowe prefabrykaty pozwolą ci połączyć kilka elementów scenerii w unikalny megaprop, który będziesz mógł udostępnić całej społeczności i umieścić na jej własnych, niestandardowych mapach. Ponadto w menu wyszukiwania będzie można teraz przeglądać nieograniczoną liczbę dzieł EventLab z niestandardowymi plakatami, których twórcy będą mogli używać do prezentowania swoich wydarzeń. Tworząc wydarzenie, będziesz mógł teraz przełączać się między dniem i nocą, a także wybierać warunki pogodowe, co pozwoli Ci zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoje dzieło w trakcie jego tworzenia. Od premiery Forza Horizon 5 wszyscy w Playground Games jesteśmy pod wrażeniem niesamowitej kreatywności i talentu społeczności EventLab. Twoje unikalne mapy i tryby gry zapewniają nowe, ekscytujące doświadczenia każdemu graczowi Forza Horizon 5, a dziś z radością możemy to jeszcze bardziej wzmocnić dzięki EventLab 2.0.

Wprowadzenie: Odkryj nowe funkcje EventLab 2.0, aby tworzyć niesamowite wydarzenia w Forza Horizon 5!

Tryb wielokrotnego wyboru: funkcja, która pozwala wybierać i manipulować wieloma elementami dekoracyjnymi jednocześnie, aby zaoszczędzić czas i zwiększyć efektywność procesu twórczego.

Prefabrykaty: Prefabrykaty to zestawy elementów scenerii połączonych w celu stworzenia unikalnego megapropu. Możesz zapisywać własne prefabrykaty i dzielić się nimi ze społecznością, a także możesz wykorzystywać dzieła innych graczy na własnych, niestandardowych mapach.

Ulotki niestandardowe: Skoncentruj się na personalizacji, zastępując predefiniowaną miniaturę wydarzenia zdjęciem wykonanym w jego trakcie. Dzięki temu twórcy mogą lepiej zaprezentować swoje dzieło, a Tobie i Twoim znajomym łatwiej jest odkrywać ekscytujące wydarzenia.

Wyspa EventLab: nowy obszar gier zaprojektowany specjalnie do tworzenia treści EventLab. Odkryj tę całkowicie płaską wyspę o wymiarach 2 km x 2 km otoczoną oceanem i ciesz się większym budżetem na elementy dekoracyjne swoich wydarzeń.

Nowe rekwizyty: dostępne są nowe zestawy rekwizytów, które jeszcze bardziej urozmaicą Twoje niestandardowe mapy. Od stacji benzynowych po prymitywne kształty i różne pokrycia podłogowe – masz wiele nowych opcji personalizacji swoich dzieł.

Wniosek: EventLab 2.0 jest już dostępny i pozwala uwolnić kreatywność, tworząc niesamowite wydarzenia w Forza Horizon 5. Odkryj nowe funkcje i zanurz się w świecie ekscytujących wyścigów i niestandardowych wyzwań. Zależy od Ciebie !

Źródło: news.xbox.com