Poznaj ekscytujące strzelanki na konsolę Xbox — najlepsze dostępne obecnie gry strzelanki

Zanurz się w ekscytującym świecie strzelanek na Xbox!

Xbox zgromadził trzy kolekcje najbardziej ekscytujących strzelanek, dostępnych w ramach Game Pass i PC Game Pass do 31 lipca. Dzięki szybkiej akcji i strategicznej rozgrywce gry strzelanki oferują ekscytujące i wymagające wrażenia dla wszystkich typów graczy. Różnorodny wybór tytułów, takich jak Star Wars Battlefront II, Tiny Tina’s Wonderlands, Brotato, Destiny 2 i Rainbow Six Siege, pozwala grać online ze znajomymi, rzucać sobie wyzwania na kanapie lub tworzyć własną grupę NPC, aby wygrać wszystko w pojedynkę . Niezależnie od tego, czy szukasz emocji związanych z rywalizacyjnym meczem, czy satysfakcji z zasłużonego zwycięstwa, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w jednej lub dwóch grach, stworzenia nowych wspomnień i dobrej zabawy rzucaniem ławkami.

Sprawdź niektóre z naszych najlepszych typów:

Star Wars Battlefront II

Zanurz się w bogatych i tętniących życiem polach bitew wieloosobowych Star Wars ze wszystkich trzech epok: prequeli, klasyki i nowej trylogii. Dostosuj i ulepsz swoich bohaterów, statki lub żołnierzy, każdy z unikalnymi zdolnościami do wykorzystania w bitwie. Jeździj na tauntauach, przejmuj kontrolę nad czołgami i szybkimi pojazdami. Niszcz niszczyciele wielkości miast i użyj Mocy, aby udowodnić swoją wartość w starciu z kultowymi postaciami, takimi jak Kylo Ren, Darth Maul czy Han Solo. Zostań mistrzem własnej bohaterskiej przygody w Gwiezdnych Wojnach.

Brotato

Brotato to strzelanka typu roguelite z widokiem z góry, w której wcielasz się w ziemniaka dzierżącego do 6 broni, aby odeprzeć hordy kosmitów. Wybieraj spośród różnorodnych funkcji i przedmiotów, aby tworzyć unikalne konstrukcje i przetrwać do przybycia posiłków. Statek kosmiczny Potato World rozbija się na obcej planecie. Jedyny ocalały: Brotato, jedyny ziemniak potrafiący władać 6 broniami jednocześnie. Czekając na uratowanie przez swoich towarzyszy, Brotato musi przetrwać w tym wrogim środowisku.

Przeznaczenie 2

Zanurz się w uniwersum Destiny 2, aby odkryć tajemnice Układu Słonecznego i przeżyć dynamiczne walki w strzelankach pierwszoosobowych. Odblokuj potężne zdolności żywiołów i zbieraj unikalny sprzęt, aby dostosować wygląd i styl gry swojego Strażnika. Ciesz się kinową historią Destiny 2, wymagającymi misjami kooperacyjnymi i różnymi trybami PvP w pojedynkę lub ze znajomymi.

Krainy Czarów Małej Tiny

Stań niewzruszenie w Krainie Czarów, korzystając z lodowej broni, zaklęć i sprzętu! Zachowaj spokój w walce z zamarzniętymi szkieletami, korzystając z zimowych przedmiotów, takich jak strzelba Frost Explosive Barrel i nie tylko! Wyrusz na epicką przygodę pełną fantazji, cudów i potężnej broni! Kule, magia i miecze zderzają się w tym chaotycznym świecie fantasy, powołanym do życia przez nieprzewidywalną Tiny Tinę. Stwórz własnego, wieloklasowego bohatera i przedrzyj się przez ekstrawaganckie potwory i lochy pełne łupów, próbując powstrzymać tyrańskiego Władcę Smoków. Każdy jest mile widziany, więc dołącz do imprezy, załóż buty przygodowe i bądź Chaotyczny Wielki!

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege to elitarna, realistyczna, taktyczna strzelanka drużynowa, w której najważniejsze jest doskonałe planowanie i wykonanie. Zawiera rozgrywkę typu atak kontra obrona 5 na 5 oraz intensywną walkę w zwarciu w zniszczalnych środowiskach. Wybieraj spośród ponad 60 operatorów, każdy z unikalnymi gadżetami i konfigurowalnym zestawem broni. Przewiduj przeciwników, przekraczając ściany, podłogi i okna lub wypatrując śmiercionośnych pułapek.

Nasze kolekcje Pew Pew Shooter to Twoja szansa, aby zanurzyć się w naszych najbardziej ekscytujących strzelankach na Xbox, w tym w tytuły Game Pass i PC Game Pass. Chwyć kontroler, zadzwoń do znajomych i stwórz wspaniałe wspomnienia. Koniecznie sprawdź nasze trzy kolekcje tutaj:

Kolekcja sklepu Xbox.com

Kolekcja Game Pass Ultimate

Kolekcja Game Pass na PC

Źródło: news.xbox.com