Poznaj datę premiery i nowe funkcje Wargroove 2, długo oczekiwanego nowego dzieła! Przedsprzedaż już dostępna!

Już wkrótce nadejdzie długo oczekiwana kontynuacja! Wargroove 2 będzie wreszcie dostępny w przyszłym miesiącu. Twórcy Robotality i wydawca Chucklefish ogłosili, że gra ukaże się 5 października na Switchu i PC, zaledwie kilka miesięcy przed czwartą rocznicą wydania pierwszej gry.

Nowy zwiastun i data premiery

Podczas dzisiejszego Nintendo Direct Chucklefish ujawnił datę premiery Wargroove 2, wraz z nowym zwiastunem prezentującym oszałamiającą grafikę pikselową gry i turowy system walki. Zwiastun przedstawia także nowych dowódców do kontrolowania, nową grywalną frakcję w Wargroove 2, a także trzy powiązane ze sobą kampanie w grze.

Obejrzyj zwiastun premiery Wargroove 2 poniżej:

[Insérer l’image ou la vidéo du trailer ici]

Republika Faahri

Jak pokazano w nowym zwiastunie, Chucklefish odkrywa Republikę Faahri, opisaną jako „naród ciekawskich gryzoni, którzy wylądowali w Auranii w ramach ekspedycji naukowej”.

W komunikacie prasowym wyjaśniono: „To, czego Republice Faahri brakuje w doświadczeniu wojskowym, nadrabia teorią akademicką. Wyposażeni w tajemnicze technologie krystaliczne, Dowódcy Lytra, Pistil i Rhomb współpracują w poszukiwaniu informacji dla swoich tajemniczych dobroczyńców. »

Nowi dowódcy i funkcje

W komunikacie prasowym wspomniano również, że w Wargroove 2 pojawią się nowi rekruci i weterani, którzy będą walczyć u boku dowódców. Dodatkowo system Groove został zaktualizowany, aby umożliwić dowódcom korzystanie z nowych zdolności specjalnych.

Po ukończeniu trzech wątków kampanii Wargroove 2, możliwa będzie walka z przyjaciółmi lub przeciwko nim w trybach współpracy i wielu graczy, zarówno lokalnie, jak i online, z maksymalnie trzema innymi graczami.

Możliwość zamówienia w przedsprzedaży

Zamówienia przedpremierowe Wargroove 2 są już dostępne na PC i Switchu. Na platformie Steam oraz w sklepach internetowych Nintendo w Europie i Ameryce Północnej możesz od dzisiaj skorzystać z 20% zniżki. Gra będzie dostępna w cenie 19,99 dolarów.

Wargroove 2 ukaże się na Switchu i PC w przyszłym miesiącu, 5 października.

Czekając, aby dowiedzieć się więcej, obejrzyj zwiastun Wargroove 2, a następnie przeczytaj recenzję pierwszej gry przeprowadzoną przez Game Informer.

Czy nie możecie się doczekać gry w Wargroove 2 w przyszłym miesiącu? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: www.gameinformer.com