Poznaj Bleach: Brave Souls teraz na Xbox – dostępne za darmo!

Gra akcji 3D dla fanów Bleach

Bleach: Brave Souls to gra akcji 3D, która pozwala zbierać i grać z ponad 600 postaciami, wieloma z nich w nigdy wcześniej nie widzianych strojach. Ciesz się trybem fabularnym, który pozwala przeżyć przygody Ichigo. Graj sam lub z maksymalnie 5 przyjaciółmi, aby pokonać potężnych wrogów.

Jak działa Bleach: Brave Souls?

W Bleach: Brave Souls, zmierzysz się z wrogami w różnorodnych zadaniach dla jednego gracza i w trybie współpracy, używając normalnych ataków, ataków mocy i ruchów specjalnych zdolnych zadać niszczycielskie obrażenia! Jednak gorączkowe naciskanie przycisków nie zawsze jest rozwiązaniem – będziesz musiał unikać ataków, korzystając z Błysku Kroku swojej postaci i zarządzać czasem odnowienia jego potężnych ataków.

Aby być najlepszym, musisz się przygotować. Wszystkie grywalne postacie i wrogowie mają atrybuty i przynależności oraz mocne i słabe strony. Na przykład wróg może posiadać atrybut „Moc” i należeć do Przynależności „Pustka”. W tej sytuacji dobrze jest zabrać ze sobą postać z atrybutem „Szybkość”, gdyż jest ona silna w walce z Mocą, oraz „Zabójcę Pustych”, gdyż zwiększa to obrażenia zadawane wrogom Przynależności Pustych.

Na początku może się to wydawać proste, ale aby pokonać potężniejszych wrogów, będziesz musiał pomyśleć o ulepszeniach, takich jak Wiążące Loże, które pozwalają postaciom dziedziczyć umiejętności i zwiększać ich statystyki, a także o Transcendencję, Wniebowstąpienie i inne mechaniki, które można dostosować do wydobądź jak najwięcej ze swoich postaci.

Graj swoimi ulubionymi postaciami

Tryb fabularny Bleach: Brave Souls zaczyna się od pierwszego wątku anime Bleach, „The Substitute Shinigami Arc”, a kończy na wydarzeniach przedstawionych w niedawno wydanym serialu telewizyjnym „Bleach TV Animation Series: Thousand-Year Blood War”. Po drodze będziesz mógł cieszyć się akcją 3D, w której przejmujesz kontrolę nad swoimi ulubionymi postaciami, aby walczyć z wrogami w scenariuszach opartych na anime, a także przerywnikami filmowymi 2D zawierającymi fotosy z anime, dzięki którym możesz ponownie przeżyć swoje ulubione momenty z historii Bleach.

Źródło: news.xbox.com