Powrót na linię frontu: przedstawiamy Sniper Elite 5


Cześć wszystkim!

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy po raz pierwszy spojrzeć na najnowszą odsłonę naszej nagradzanej serii, Snajper Elite 5i cieszymy się, że tak wielu z Was będzie mogło w nią zagrać, ponieważ w dniu premiery pojawi się w Xbox Game Pass, a także w cyfrowych i fizycznych wydaniach na Xbox One i Xbox Series X|S!

Fantastycznie było zobaczyć reakcję gracza na Snajper Elite 4 kiedy wszedł do Xbox Game Pass na początku tego roku i że podobały Ci się ulepszenia Xbox Series X|S — miejmy nadzieję, że zapewniło Ci to wystarczająco dużo treningu, aby poradzić sobie z nową misją, gdy Snajper Elite 5 startuje w 2022 roku.

Więc o czym możemy Ci powiedzieć Snajper Elite 5?

Akcja rozgrywa się we Francji w 1944 roku i zbliża się D-Day, Snajper Elite 5 gracze ponownie wcielą się w rolę elitarnego strzelca wyborowego i operatora SOE, porucznika Karla Fairburne’a. Karl jest przydzielony do tajnej operacji US Ranger, aby zapewnić wsparcie Snajperom, którzy starają się osłabić nazistowskie fortyfikacje Atlantikwall wzdłuż wybrzeża Bretanii. Jednak uwięziony za liniami wroga, Karl zostaje zmuszony do wkroczenia w głąb lądu, gdzie spotyka się z francuskim ruchem oporu, gdy odkrywają tajny nazistowski projekt, który grozi zakończeniem wojny, zanim alianci zdążą nawet zaatakować Europę, o kryptonimie Operacja Kraken.

Snajper Elite 5

Od Ciebie zależy, czy zlikwidujesz wysokich rangą nazistowskich oficerów, aby odkryć plany związane z Operacją Kraken i zniszczyć ją, zanim będzie mogła się rozpocząć.

Twoja bitwa z Trzecią Rzeszą zabierze Cię na największe, najbardziej interaktywne i wciągające mapy, jakie kiedykolwiek widziano w serii Sniper Elite. Oczywiście niezwykle ważne jest dla nas, aby te obszary, oparte na rzeczywistych lokalizacjach, były jak najbardziej autentyczne.

Snajper Elite 5

Zwykle proces ten obejmowałby liczne wizyty w celu zebrania informacji, odniesienia obrazów z lokalizacji i ogólnie poznania okolicy. Oczywiście pandemia nałożyła ogromne ograniczenia na podróżowanie w ciągu ostatnich dwóch lat, ale udało nam się wykorzystać niesamowitą fotogrametrię, a także nasze wcześniejsze wizyty w lokalizacji, aby stworzyć naprawdę oszałamiające otoczenie.

Mamy również niezwykłe szczęście współpracować z fantastycznymi partnerami, takimi jak Imperial War Museum i Royal Armouries. Informacje, wgląd i wiedza, które wnoszą do projektu, są bezcenne i pomagają nam zapewnić, że jesteśmy tak autentyczni w czasie i miejscach, jak tylko możemy, przy jednoczesnym zapewnieniu, że gra jest wciągającym, zabawnym doświadczeniem dla naszych graczy.

Snajper Elite 5

Kluczem do tej rozgrywki jest niezrównana taktyczna strzelanina snajperska z serii, wraz z naszą autentyczną balistyką. Nowe opcje dostosowywania pozwalają spersonalizować swój karabin, inną broń i amunicję tak, aby pasowały do ​​misji i stylu gry. Myślimy, że to pokochasz.

Nie możemy się doczekać, aż doświadczysz Snajper Elite 5 dla siebie, gdy zostanie wydana na Xbox One, Xbox Series X|S i Xbox Game Pass w 2022 roku.

Snajper Elite 5

W ramach przygotowań do wydania na nadchodzące miesiące zaplanowaliśmy wiele ekscytujących ogłoszeń, więc śledźcie nasze kanały w mediach społecznościowych, aby otrzymywać najnowsze wiadomości. Możesz śledzić Sniper Elite na Świergot, Facebook, Instagram i YouTube oraz na sniper.com.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/12/10/introducing-sniper-elite-5/