Powrót Bonda! GoldenEye 007 trafia do Xbox Game Pass


Streszczenie

  • Ikona gier powraca wraz z nowymi funkcjami Xbox.
  • Ciesz się ponadczasowym klasykiem w akcji dla współczesności.
  • Dostępne teraz w ramach Xbox Game Pass.

Złote Oko 007 podbiła świat, gdy została pierwotnie wydana w 1997 roku, wciągając graczy konsolowych w ekscytującą opowieść o szpiegostwie, gadżetach i wybuchowej akcji, gdy prowadzili Jamesa Bonda przez jedną z jego najsłynniejszych misji. Dziś, Złote Oko 007 debiutuje na całym świecie w usłudze Xbox Game Pass, umożliwiając nowemu pokoleniu graczy poznanie tego ukochanego klasyka, a doświadczonym graczom ponowne przeżycie niezapomnianej przygody Bonda.

W trybie kampanii gracze mogą swobodnie podchodzić do celów, jakie uznają za stosowne – używając broni z tłumikiem, zastawiając pułapki i pozostając niezauważonym lub decydując się na szarżę w niebezpieczeństwo i polegając na swoich umiejętnościach i nerwach, aby misja 007 zakończyła się sukcesem .

Trudniejsze ustawienia dodają zupełnie nowe cele do dossier Bonda i wymagają opanowania każdej egzotycznej lokalizacji, aby odnieść sukces, podczas gdy zmieniające grę kody mogą zostać odblokowane przez szpiegów, którzy są wystarczająco szybcy. Równie niezapomniany jest lokalny tryb wieloosobowy na podzielonym ekranie, w którym gracze toczą łeb w łeb na szeregu kultowych aren. Pamiętaj tylko, że to wszystko w dobrej zabawie…

Złote Oko 007 będzie natychmiast znajomy dla każdego, kto grał w oryginał, z twarzami i miejscami takimi, jakimi je pamiętasz. W swoim debiucie w usłudze Xbox Game Pass gra oferuje teraz nowoczesne opcje sterowania (w tym obsługę dwóch drążków analogowych) i stałą częstotliwość odświeżania, działającą w natywnej rozdzielczości 16:9 aż do 4K Ultra HD (tam, gdzie jest obsługiwana). Dostępna jest również pełna lista osiągnięć Xbox, o które można walczyć, a niektóre z nich z pewnością wystawią na próbę biegłych agentów 00.

Teraz dostępne na Xbox One i Xbox Series X|S w ramach Xbox Game Pass (oraz na wielu urządzeniach za pośrednictwem Xbox Cloud Gaming), Złote Oko 007 dołącza do wybitnej linii strzelanek obejmującej całą historię gier. Jako nasz sposób podziękowania starym i nowym fanom Rare, graczom, którzy kupili cyfrową kopię Rzadka powtórka na swoim koncie Xbox (niestety fizyczne kopie nie działają w ten sam sposób) będą mogli również pobrać i cieszyć się Złote Oko 007 bezpłatnie, z subskrypcją Xbox Game Pass lub bez.

Jako studio stojące za oryginalną wersją gry z 1997 roku, cieszymy się, że możemy ponownie udostępnić grę w sposób, który pozostaje wierny, zapewniając jednocześnie płynne wrażenia w jakości HD. Mamy nadzieję, że spodoba ci się powrót do tego legendarnego świata – 007 i jego misja na śmierć i życie czekają na ciebie!

Xbox Live

Złote Oko 007

Rzadko spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


1

Powrót Jamesa Bonda! Ponad 20 lat po tym, jak klasyk, który wprowadził pokolenie w strzelankę opartą na ukryciu, po raz pierwszy pojawił się na półkach sklepowych, GoldenEye powraca, by ekscytować starych i nowych graczy. Rozpoczynając w silnie strzeżonym obiekcie broni chemicznej przy zaporze Byemororye, poprowadzisz Bonda podczas globalnej tajnej operacji, aby powstrzymać niszczycielską moc satelity GoldenEye przed uwolnieniem świata. Dzięki 20 misjom kampanii do opanowania na różnych poziomach trudności, trybom oszustw do odblokowania i prawdziwie klasycznemu trybowi wieloosobowemu na podzielonym ekranie dla maksymalnie czterech graczy, GoldenEye zachowuje całą akcję i emocje z oryginalnej gry – dodając osiągnięcia Xbox i tratwę nowych funkcji, które udoskonalają ponadczasową rozgrywkę we współczesnym świecie. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy początkującym agentem, który po raz pierwszy podejmuje się tej misji definiującej gatunek, GoldenEye to legendarne doświadczenie w grach, którego nie można przegapić.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/01/26/goldeneye-007-xbox-game-pass-out-now/