PowerWash Simulator: walcz z brudem w świecie Final Fantasy dzięki bezpłatnemu pakietowi specjalnemu Midgar


Streszczenie

  • The Pakiet specjalny Midgar jest dziś dostępny bezpłatnie dla wszystkich Symulator PowerWash gracze.
  • Zawiera pięć nowych poziomów opartych na kultowych pojazdach i lokacjach ze świata Final Fantasy.
  • Poszedłem osobiście, aby powiedzieć ci o każdym nowym dodatku.

Gdy Symulator PowerWash uruchomiona w lipcu 2022 r., początkowo odrzuciłem ją jako kolejną grę symulacyjną. Kiedy zaczął zdobywać szczyty list przebojów, zdobywać popularność w mediach społecznościowych i gwałtownie zyskiwać na popularności, postanowiłem dać mu szansę — i od razu się wciągnąłem. Po ukończeniu kampanii i wyczyszczeniu prawie wszystkich osiągnięć skończyłem rozmowę z innym fanem na temat nieskończonych możliwości współpracy dostępnych w grze i potencjalnych rozszerzeń, które miałem nadzieję zobaczyć.

Szybko do przodu do dnia dzisiejszego i mojego Symulator PowerWash marzenia się spełniają, ponieważ FuturLab i Square Enix wspaniale nawiązały współpracę, aby zapewnić niektórym z największych marek w branży gier przyszłe możliwości prania. Styczeń dostarczył nam Specjalny pakiet Tomb Raideraa dziś mamy okazję obejrzeć jeden z najbardziej niezapomnianych odcinków programu Final Fantasy seria. Jeszcze bardziej niesamowite jest to, że oba pakiety są dostępne jako darmowe dodatki do podstawowej gry, która jest również dołączona do Game Pass.

The Pakiet specjalny PowerWash Simulator Midgar zawiera pięć nowych poziomów, w tym Hardy Daytona i Shinra Hauler, Scorpion Sentinel, Seventh Heaven, Mako Energy Exhibit i Airbuster.

Fani Final Fantasy docenią niektóre subtelne szczegóły oddające hołd oryginalnym grom, ale nawet jeśli nie jesteś zagorzałym fanem, nadal prawdopodobnie rozpoznasz kilka elementów symbolizujących serię. Kiedy odkryłem jeden z tych przedmiotów na poziomie Siódme Niebo, nawet go nie rozpoznałem od razu, ponieważ był całkowicie pokryty gruzem i pozostałościami biologicznymi (jeden z nowych rodzajów brudu, z którymi się spotkasz). Kiedy to zrobiłem, wyłączyłem pralkę i po prostu gapiłem się na nią przez minutę, jakbym właśnie odkrył jakiś dawno zaginiony skarb. nie spodziewałem się Symulator PowerWash przywołać tak surrealistyczną chwilę.


WSKAZÓWKA: Różne konfiguracje sprzętu (myjki wysokociśnieniowe, przedłużki i dysze) działają lepiej na różne rodzaje zabrudzeń, a czasami najlepszą opcją jest dysza do mydła i jeden z płynów czyszczących do określonego rodzaju powierzchni.


Większość przedmiotów, które myjesz w grze, to modele statyczne, ale w tym dodatku twórcy dodali małe animacje i elementy interaktywne. To mały szczegół, ale miły akcent, który zwiększa immersję i realizm.

Mycie elektryczne Scorpion Sentinel było trochę niepokojące. Gigantyczny mechaniczny skorpion uzbrojony we wszelkiego rodzaju śmiercionośną broń i lepiej znany z walki z bossami Remake Final Fantasy VII teraz znajduje się w Magazynie Shinra i czeka, aż przywrócisz go do lśniącego, jak nowego stanu. Skaner „oko” porusza się w przód iw tył i zastanawiałem się, czy postrzega mnie jako swój następny cel.

Symulator PowerWash - Midgar 02

W innej części magazynu spoczywa Airbuster, potężna i przerażająca maszyna, będąca kolejnym bossem w grze. To całkiem proste zadanie, ale obracające się koła pasowe Airbustera to jedna z najładniejszych rzeczy, które wyczyścisz. Będziesz także musiał otworzyć płyty drzwi skrzyni i osłony dużych dział bombowców, aby dostać się do tych trudno dostępnych szczelin.


WSKAZÓWKA: Jeśli masz trudności z ukończeniem zadania i nie możesz znaleźć pozostałych obszarów wymagających oczyszczenia, otwórz stronę szczegółów zadania na tablecie (przycisk menu), a zobaczysz status każdego elementu. Jeśli wybierzesz określony element i zamkniesz tablet, odpowiedni element będzie migał na obiekcie, identyfikując jego lokalizację.


Oto niektóre z moich ulubionych poziomów z gry i dodatków. Nie są największe, ale są jednymi z najbardziej szczegółowych, a każdy model zawiera liczne części, przeguby i złożone systemy uzbrojenia. Scorpion Sentinel i Airbuster przechodzą znaczącą transformację po tym, jak skończysz je szorować. To tak, jakby odkryć plastikową folię ochronną na nowym monitorze do gier, której nigdy nie zdejmowałeś, a następnie ją zdjąć i znów poczuć się jak nowy.

Będziesz także mógł komunikować się z rozpoznawalnymi postaciami ze świata Final Fantasy, takimi jak Heidegger, Tifa Lockhart i Reeve Tuesti. Ich historie będą udostępniane za pośrednictwem przychodzących wiadomości tekstowych w podobnym formacie używanym w grze podstawowej, a odkryjesz, co doprowadziło do tego, że każda z tych lokalizacji i obiektów pogrążyła się w błocie.

Symulator PowerWash - Midgar 01

Dodatek Midgar Special Pack wprowadza unikalne dla tego rozszerzenia typy brudu Bio Residue, Mako Residue i Battle Damage. W grze, w której każdy brud jest wrogiem i należy go wyeliminować, nie jest to duża zmiana, ale dodaje niektórym poziomom wygląd toksycznego szlamu – bardziej odpowiedni wygląd niż niektóre tradycyjne typy brudu, takie jak mech i pleśń.


WSKAZÓWKA: Możesz łatwo zidentyfikować zabrudzone obszary za pomocą funkcji „pokaż brud”, naciskając prawy przycisk na krzyżaku. Spowoduje to oświetlenie dotkniętych miejsc, dzięki czemu będziesz wiedział, gdzie skupić swoją pralkę.


Niezależnie od tego, czy wskakujesz Symulator PowerWash po raz pierwszy lub powracający gracz szukający czegoś nowego do wyczyszczenia Pakiet specjalny Midgar to jedna z najlepszych zawartości dostępnych w grze, dostępna już dziś jako darmowy dodatek.

Symulator PowerWash jest dostępna na PC, Xbox One i Xbox Series X|S, a ponadto jest dołączona do Xbox Game Pass, PC Game Pass i Cloud Gaming.

Pakiet specjalny PowerWash Simulator Midgar

Pakiet specjalny PowerWash Simulator Midgar

Square Enix spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


15

Twoje usługi PowerWashing są potrzebne w Midgar! Połącz super kojącą zabawę w PowerWash Simulator z brutalnym, ale wciągającym światem jednej z najbardziej niezapomnianych części Final Fantasy. Potrzeba dużo siły, aby posprzątać bałagan pozostawiony przez zwykłych podejrzanych Midgara – lokajów Dona Corneo, okazy profesora Hojo i techników Heideggera. Zmierz się z nowymi typami brudu, takimi jak pozostałości biologiczne, oczyszczając kultowe miejsca, pojazdy i mechy zabłocone wydarzeniami, o których nie mogłeś marzyć w domu w Muckingham… Magia, potwory, mako – dowody walki na tym świecie są wszędzie. Linia frontu w walce z brudem, twoim obowiązkiem jest przywrócenie metropolii Midgar jej dawnej świetności, przyjmując zlecenia od wszystkich, którzy żądają twojej mocy w praniu – od wielkich ryb Shinry po najbardziej lojalnych członków Avalanche. Odkryj ich historie za pomocą wiadomości tekstowych, gdy myjesz, aby uzyskać lśniące wykończenie. Umyj i odkryj pięć nowych poziomów, w tym: – Kultowy Hardy Daytona i Shinra Hauler – Potężny Strażnik Skorpiona – Czarujące Siódme Niebo – Zapierający dech w piersiach pokaz energii Mako – Potężny Airbuster

Symulator PowerWash

Xbox Live
Xbox Graj w dowolnym miejscu

Symulator PowerWash

Square Enix spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


150


24,99 USD

19,99 USD

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Uwolnij ciśnienie z PowerWash Simulator! Zmyj zmartwienia kojącymi dźwiękami wody pod wysokim ciśnieniem. Odpal swoją myjkę ciśnieniową i zdmuchnij każdą drobinę brudu i brudu, jaką możesz znaleźć. Zbuduj własną firmę zajmującą się myciem wysokociśnieniowym i odblokowuj nowe narzędzia, ulepszenia i nie tylko — a wszystko to z prostą satysfakcją płynącą z mycia wysokociśnieniowego z błyszczącym wykończeniem. CZAS SPRZĄTAĆ OKOLICĘ Rozwijaj swój biznes w trybie kariery i wykonuj różne brudne prace w zakurzonym mieście Muckingham. Nie ma dobra ani zła; bez presji czasu i końcowego wyniku, tylko Ty i narzędzia, których potrzebujesz, aby pozbyć się stresu. Chcesz mieć czysty start? Zrelaksuj się i odtwarzaj swoje ulubione prace w Free Play. POWERWASH AND CHILL Zrelaksuj się, zrelaksuj i graj ze znajomymi w trybie współpracy online! Wyciągnij pomocną dłoń do swojego najbliższego kumpla w trybie kariery lub nawet 6 znajomych może pluskać się w grze swobodnej, wykonując każde zadanie, które gospodarz już wykonał. UTRZYMUJ W CZYSTOŚCI Dla tych, którzy szukają trochę większej presji, pobij swoje najlepsze wyniki w trybie wyzwania! Walcz z brudem w różnych scenariuszach; myj się z czasem w Time Challenge lub sprawdź swoją dokładność, zużywając jak najmniej wody w Water Challenge. DOBRA ZABAWA W CZYSTOŚCI Graffiti, brud, mech i pleśń — żaden brud nie jest zbyt trudny dla Twojej gamy spryskiwaczy, dysz, środków czyszczących i przedłużek. Różne rodzaje brudu mają różne poziomy wytrzymałości, więc upewnij się, że używasz sprzętu taktycznie. Czujesz się fantazyjnie? Następnie dostosuj swój wygląd za pomocą skórek i rękawiczek do pralek! RELAKS, SATYSFAKCJA GWARANTOWANA Od zwykłych, czystych maniaków po graczy, którzy chcą zagłębić się w szczegóły, każdy może zacząć grać i poczuć się zanurzonym. Chłoń relaksującą atmosferę i bezstresowe tempo, usuwając brud z patio, chodników, pojazdów i parków publicznych. Stres dotyka nas wszystkich, więc usiądź wygodnie, zrelaksuj się i zmyj swoje zmartwienia. ŚWIAT TO TWOJE PŁÓTNO Twórz sztukę, czyszcząc tak, jak chcesz. Twoje dysze to twoje pędzle; okolica to twoje płótno. Uwolnij swoje kreatywne talenty i przekształć zwykły brud w wyjątkową grafikę. Podziel się swoimi technikami i zaprezentuj swoje umiejętności w praniu i zabłoconych arcydziełach!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/03/02/powerwash-simulator-fight-grime-in-the-world-of-final-fantasy-with-the-free-midgar-special-pack/