Power Rangers: Battle for the Grid, sezon 4, premiera 21 września


Streszczenie

  • Power Rangers: Bitwa o siatkę powraca do swoich podstawowych korzeni franczyzy począwszy od września w sezonie 4.
  • Do sieci dołączają Black Ninja Ranger z Mighty Morphin Power Rangers Adam Park i klasyczna złoczyńca Rita Repulsa oraz Poisandra, złoczyńca z Power Rangers Dino Charge.
  • Każdy wojownik wnosi do stołu coś nowego: Adam ze swoją teleportacją Ninjetti i klonami, Poisandra ze swoimi kopalniami ciastek i mężem-asystentem oraz Rita, której magia pozwala jej uderzyć niemal wszędzie.

Po wydaniu w maju Street Fighter Pack, zawierającego skrzyżowanie z Ryu i Chun-Li firmy Capcom, Power Rangers: Bitwa o siatkę powraca do swoich podstawowych korzeni franczyzy, począwszy od września w sezonie 4, wraz z premierą Czarnego Ninja Rangera z Power Rangers Adama Parka (21 września) i klasycznej złoczyńcy Rity Repulsy (grudzień) oraz Poisandry z Power Rangers Dino Charge (listopad).

Wszystkie trzy postacie mają unikalną dla nich mechanikę, dającą mnóstwo więcej opcji walki i synergii zespołowej do zbadania. Zachowują prosty do nauczenia, trudny do opanowania schemat sterowania wojownikami z wcześniejszych sezonów.

Rozważając kolejną listę postaci do dodania do siatki, Adam Park i Rita Repulsa byli oczywistymi wyborami, zarówno klasycznymi na swój sposób, jak i ikonami serii „Mighty Morphin Power Rangers”. Poisandra to inna historia, dlatego jest tutaj, aby nadać nowy smak i inny rodzaj złoczyńcy. Poisandra jest słodką i śmiertelną mieszanką mocy i wdzięku, która zabiera do walki swojego męża Sledge’a, który jest częścią zarówno jej specjalnego zestawu ruchów, jak i fabuły trybu zręcznościowego.

Każda z tych postaci z sezonu 4 wnosi coś nowego do stołu: Adam ze swoją teleportacją Ninjetti i klonami, Poisandra ze swoimi kopalniami ciastek i asystą męża oraz Rita, której magia pozwala jej uderzyć niemal wszędzie. Na domiar złego aktor Johnny Yong Bosch ponownie wciela się w swoją na ekranie rolę Adama Parka w grze!

Power Rangers: Bitwa o siatkę

Darmowy dla wszystkich graczy i nowy w sezonie 4, Gravezord, Zord sklecony z uszkodzonych i zniszczonych Zordów ze Świata Bez monet, który po raz pierwszy pojawił się w komiksie „Saban’s Go Go Power Rangers #9”, opublikowanym przez Boom! Studios, dodaje jeszcze więcej diabolicznych sposobów na odwrócenie sytuacji lub ugruntowanie kombinacji Happy Birthday przeciwko dwóm lub trzem przeciwnikom naraz.

Na koniec Anubis Cruger otrzymuje nowy strój, dostępny wyłącznie w pakiecie sezonu 4, dodając elegancki, formalny wygląd dla jednego z najpopularniejszych Rangersów. Sezon 4 można kupić za 14,99 USD, a postacie można kupić osobno za 5,99 USD. Więcej informacji znajdziesz na stronie battleforthegrid.com.

Do zobaczenia w sieci!

Power Rangers: Bitwa o siatkę

Power Rangers: Bitwa o siatkę

nWay, Inc


211

19,99 USD

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Nadszedł czas morfiny! Power Rangers w końcu trafia na Xbox One. Zmierz się z obecnymi i klasycznymi Rangersami, jak nigdy dotąd, w bitwach tagów 3 na 3. Power Rangers: Battle for the Grid to nowoczesne spojrzenie na 25-letnią serię, która prezentuje oszałamiającą grafikę i żywe szczegóły. Zmierz się z obecnymi i klasycznymi Rangersami i złoczyńcami, jak nigdy dotąd, w bitwach tagów 3 na 3. Sprawdź swoje umiejętności online przeciwko znajomym i graczom z całego świata, aby uzyskać niekończącą się grę. Usprawniony system walki wita nowicjuszy uproszczonym sterowaniem, zachowując jednocześnie głębię dla najbardziej oddanego zawodnika do nauki i opanowania. 25 LAT RANGERÓW Pokolenia Power Rangers zderzają się w 25-letniej historii wieloświata. Doświadcz autentycznych, ale odświeżonych sekwencji bitewnych Power Rangers, jak nigdy dotąd. ŁATWY DO NAUKI, TRUDNY DO OSIĄGNIĘCIA Power Rangers: Battle for the Grid oferuje tradycyjne sterowanie w grach walki. Ta łatwa do nauczenia, ale trudna do opanowania gra została zaprojektowana z myślą o graczach na wszystkich poziomach umiejętności.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/09/20/power-rangers-battle-for-the-grid-season-4-launching-september-21/