Potwierdzono nowe postacie w Mortal Kombat 1: Reptile, Ashrah i Havik

Lista Mortal Kombat 1 wciąż rośnie dzięki trzem nowym wojownikom, których zaprezentowano w najnowszym zwiastunie: Reptile, Ashrah i Havik. Ten zwiastun przedstawia nowy wygląd i umiejętności każdej postaci, a także jej rolę w fabule gry.

Gad: powrót ikony

Reptile powrócił do swojej ludzkiej postaci, ale wciąż może zmienić się w przerażającą jaszczurkę, która pożre przeciwników. Obiecuje, że będzie potężny na ringu dzięki swoim zdolnościom zmiany kształtu.

Ashrah i Havik: nostalgiczne powroty

Dla fanów Mortal Kombat: Deception wydanego w 2004 roku wiadomość o obecności Ashrah i Havika w Mortal Kombat 1 to wybawienie. Obie te postacie po raz pierwszy pojawiły się w tej grze i nie pojawiły się w serii od czasu Mortal Kombat: Armageddon z 2006 r. Ashrah ma zupełnie inny wygląd i styl walki, ale nadal jest w większości oczyszczoną czarnoksiężniczką ze swojego nieodłącznego zła. Havik utrzymuje swój chaotyczny styl atakami, które skręcają jego ciało i odrywają kończyny przeciwników. Tymczasem Sareena została potwierdzona jako nostalgiczna nowa wojowniczka z lat 2000. Sprawdź zwiastun i zrzuty ekranu poniżej.

Poprzednia wersja i zwiastuny

Mortal Kombat 1 będzie dostępny 19 września na PlayStation 5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch i PC. Koniecznie sprawdź poprzednie zwiastuny ujawniające skład, w których występują Geras, Smoke i Rain.

Źródło: www.gameinformer.com