Potwierdzone: Data premiery Stealth ujawniona i usunięta przez Obsidian

Obsidian ogłasza datę premiery Avowed, a następnie ją usuwa

Nowa informacja na temat daty premiery Avowed, kolejnego RPG-a studia Obsidian, została na krótko opublikowana, zanim została usunięta. Użytkownik zauważył planowaną datę premiery na 12 listopada w poście na blogu Obsidian, który pojawił się po pierwszym zwiastunie fabularnym gry pokazanym podczas weekendowego Xbox Games Showcase.

Zwiastun przedstawia trzy kluczowe postacie, które odegrają główną rolę w twoich przygodach w Żywych Krainach. Jedną z takich postaci jest Twoja towarzyszka Giatta, animantka przekonana, że ​​w świecie Avowed jest więcej, niż to, co widzą Twoje oczy.

Chociaż wcześniej zapowiadano datę premiery na jesień 2024 r., data 12 listopada idealnie wpasowała się w ten okres, przy czym jesień przypada na okres od 22 września do 21 grudnia w Ameryce Północnej. Jednak ani Microsoft, ani Obsidian nie potwierdziły oficjalnie tej daty premiery Avowed.

Avowed była jedną z kilku gier wyróżnionych podczas Xbox Games Showcase, obok Call of Duty: Black Ops 6, Doom: The Dark Ages i Perfect Dark, które ujawniło swój pierwszy zwiastun rozgrywki.

Źródło: www.gamespot.com