Potwierdzenie planu rodzinnego i znajomych Xbox Game Pass, ujawniono wstępne szczegóły cenowe


Microsoft w końcu ujawnił długo podobno plan Xbox Game Pass Friends & Family, zaledwie kilka dni po wycieku logo, który potwierdził nowy poziom subskrypcji. Xbox ogłosił, że nowy plan, który pozwoli subskrybentom dzielić się z maksymalnie czterema innymi przyjaciółmi lub członkami rodziny, jest testowany w Irlandii i Kolumbii, gdzie będzie kosztować odpowiednio 21,99 euro miesięcznie i 49 900 COP.

Członkowie planu Przyjaciele i rodzina uzyskają wszystkie zwykłe korzyści subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, które obejmują przesyłanie strumieniowe w chmurze i rotacyjny wybór gier. Chociaż szczegóły cenowe nie zostały ujawnione w USA, szacuje się, że jest to około 10 USD więcej niż obecny plan Xbox Game Pass Ultimate, który obecnie kosztuje 14,99 USD. Plan pozwoli użytkownikom dzielić koszty między wiele osób, co jest dobrodziejstwem dla studentów, którzy właśnie wracają do akademików.

Najlepsze gry Xbox Game Pass

Oprócz wstępnych szczegółów dotyczących cen, Xbox opublikował również często zadawane pytania, w których szczegółowo opisano, jak usługa działa i jak będzie działać w różnych regionach. Potwierdziła również, że użytkownicy mogą jednocześnie należeć tylko do jednej grupy, a członkowie grupy mogą do niej dołączyć maksymalnie dwa razy w roku.

Abonenci, którzy zmienią swój obecny plan, otrzymają przeliczenie pozostałego czasu zgodnie z następującym wzorem.

  • 30 dni subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate to 18 dni subskrypcji Xbox Game Pass Friends & Family
  • 30 dni subskrypcji Xbox Game Pass (konsola) to 12 dni subskrypcji Xbox Game Pass Friends & Family
  • 30 dni PC Game Pass to 12 dni Xbox Game Pass Friends & Family
  • 30 dni Xbox Live Gold to 12 dni Xbox Game Pass Friends & Family
  • 30 dni EA Play to 6 dni Xbox Game Pass Friends & Family

Plan Friends & Family nie jest jeszcze dostępny w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii ani Europie, ale powinien zostać ujawniony w tych regionach stosunkowo szybko. Czekając, obejrzyj nasz najnowszy odcinek Podcast Unlocked, w którym rozmawiamy o tym, czy nowy abonament Xbox Game Pass Friends & Family może być poważnym ulepszeniem usługi. Listę najlepszych gier dostępnych w ramach subskrypcji Xbox Game Pass znajdziesz również tutaj.

Kat Bailey jest starszym redaktorem wiadomości w IGN, a także współprowadzącą czat głosowy Nintendo. Masz wskazówkę? Wyślij jej wiadomość na @the_katbot.Źródło : https://www.ign.com/articles/xbox-game-pass-friends-and-family-plan-confirmed-initial-pricing-details-revealed