Postaw na dobrą zabawę na stażu Nintendo of America w 2022 r.


Doszliśmy do tego momentu w roku (znowu), w którym Nintendo of America obecnie reklamuje staże na swojej stronie poświęconej karierze.

W chwili pisania tego tekstu wymieniono 16 pozycji, a wszystkie z nich znajdują się w siedzibie Nintendo of America w Redmond w stanie Waszyngton. Potrwają od czerwca do sierpnia przyszłego roku.

Te staże obejmują wszelkiego rodzaju obszary od IT, mediów społecznościowych, handlu detalicznego i marketingu, public relations i innych. Aby zachęcić kandydatów, Nintendo po raz kolejny kieruje się mottem „poważnie podchodź do zabawy”:

„Get Serious About Fun – Jako stażysta Nintendo of America, będziesz aktywnie uczestniczyć w znaczących projektach i zdobędziesz cenne praktyczne doświadczenie zawodowe w wiodącej firmie z branży rozrywkowej. Podczas programu od czerwca do sierpnia twoje doświadczenie zawodowe będzie skorzystaj z mentoringu, możliwości nawiązywania kontaktów i kontaktu z liderami branży z całej firmy! Niezależnie od tego, czy pełnisz rolę techniczną, czy nietechniczną, będziesz częścią zespołu zaangażowanego w wywoływanie uśmiechów na twarzach milionów ludzi na całym świecie”.

Pozycje te wymagają wykształcenia na poziomie absolwenta w wybranej przez Ciebie dziedzinie, a także musisz mieć legalne upoważnienie do pracy w Stanach Zjednoczonych. Możesz zobaczyć pełną listę stanowisk na stronie kariery NOA.

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/10/get-serious-about-fun-with-a-nintendo-of-america-internship-in-2022