Portal PlayStation jest dostępny w sklepach Amazon, Best Buy i Walmart — kompletny przewodnik dla kupujących

PlayStation Portal jest ponownie dostępny u kilku głównych sprzedawców detalicznych

Po raz pierwszy od jakiegoś czasu PlayStation Portal jest dostępny u kilku dużych sprzedawców detalicznych. Ta trudna do znalezienia przenośna konsola została wprowadzona na rynek w listopadzie zeszłego roku i przez większość czasu od jej premiery była niedostępna. Jeśli nadal chcesz kupić PlayStation Portal, urządzenie przenośne dla właścicieli PS5 zostało uzupełnione w sklepach Amazon, Best Buy i Walmart. To dobry znak, że kilku głównych sprzedawców detalicznych ma dostępne produkty, ale nie oznacza to, że Portal będzie łatwo dostępny do zakupu. Nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby już dzisiaj (6 maja) u wszystkich trzech sprzedawców zabrakło towaru.

Funkcje i funkcjonalność PlayStation Portal

PlayStation Portal to w istocie kontroler DualSense z 8-calowym ekranem LCD umieszczonym pomiędzy joystickami. Oferuje adaptacyjne wyzwalacze, dotykowe sprzężenie zwrotne i obsługuje rozdzielczość 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Skorzystasz także z gniazda jack 3,5 mm, umożliwiającego podłączenie zestawu słuchawkowego do grania w trybie wieloosobowym. Pamiętaj, że jest to urządzenie do przesyłania strumieniowego, co oznacza, że ​​będziesz potrzebować szybkiego (i niezawodnego) połączenia internetowego, aby w pełni wykorzystać możliwości konsoli przenośnej. Portal działa tylko po zsynchronizowaniu z konsolą PlayStation 5, więc jeśli nie posiadasz jeszcze konsoli PS5, będziesz musiał ją kupić, jeśli jesteś zainteresowany tym urządzeniem.

Zalecamy sprawdzenie zapasów w lokalnym sklepie Walmart pod kątem pakietu PS5 Slim z Marvel’s Spider-Man 2, ponieważ nadal możesz go znaleźć za 449 USD. Chociaż strumieniowe przesyłanie gier z PS5 za pomocą Gry zdalnej było już możliwe, PlayStation Portal wykorzystuje zupełnie nową technologię bezprzewodową o nazwie PlayStation Link. Ta nowa technologia zapewnia niskie opóźnienia i bezstratny dźwięk, co powinno w idealnym przypadku zapewnić płynne sesje grania, gdy jesteś z dala od konsoli PS5. PlayStation Portal nie jest wyposażony w Bluetooth, ale możesz używać wspomnianego wcześniej wejścia audio jack 3,5 mm do osobistego słuchania.

Akcesoria Pulse przeznaczone dla PlayStation Portal

Alternatywnie możesz kupić jedno z nowych urządzeń audio Pulse, które PlayStation zaprojektowało z myślą o Portalu. Słuchawki Pulse Explore są już dostępne w cenie 200 dolarów. W zestawie znajduje się adapter PlayStation Link, który umożliwia podłączenie słuchawek także do konsoli PS5 i komputera. Jeśli wolisz słuchawki nauszne, słuchawki Pulse Elite są dostępne za 150 USD.

Źródło: www.gamespot.com