Popularność programu telewizyjnego Fallout firmy Amazon ponownie wzbudza emocje związane z ukochaną serią gier RPG.

Ekspercie gier wideo, poniżej znajdziesz wszelkie informacje dotyczące fenomenu Fallout 76, wieloosobowego spin-offu słynnej postapokaliptycznej serii RPG.

Doświadczenie w trybie wieloosobowym na Pustkowiach

Tradycyjnie skupiająca się na pojedynczym graczu, seria Fallout zmienia się wraz z Falloutem 76, oferując wspólne wrażenia z gry z innymi graczami. Dołącz do innych mieszkańców Krypty i odkryj postapokaliptyczny otwarty świat pełen niebezpieczeństw i tajemnic. Poznaj funkcje budowania baz, wprowadzone pierwotnie w Falloucie 4 przez programistę Bethesda Softworks.

Dostęp do Xboxa po obniżonej cenie

Dla posiadaczy Xbox One i Xbox Series X|S atrakcyjna oferta pozwala zanurzyć się w świecie Fallouta 76 za jedyne 6 dolarów. Dzięki akcji promocyjnej StackSocial dołącz do społeczności graczy i zmierz się z przeciwnikami, przyjaciółmi lub wrogami na pustkowiach.

Inne oferty i promocje, których nie można przegapić

Gracze Steam mogą cieszyć się świetnymi rabatami podczas wyprzedaży May Madness na Fanatical. Zdobądź specjalne edycje Fallouta 76 i Fallouta 4 za mniej niż 9 dolarów oraz pełne wersje Fallout 3: GOTY Edition i Fallout: New Vegas: Ultimate Edition za mniej niż 6 dolarów za sztukę. Te edycje zawierają wszystkie popremierowe DLC, w tym dodatkowe rozszerzenia fabularne.

Sprawdź pełną listę ofert poniżej lub zdecyduj się na pakiet Fallout PC za 25 dolarów na Fanatical, aby cieszyć się wszystkimi grami z serii.

Darmowe gry dla abonentów Amazon Prime

Na cześć serialu telewizyjnego i w ramach comiesięcznych bezpłatnych gier Prime Gaming, Fallout 3: Edycja Gry Roku będzie dostępna dla abonentów Amazon Prime od 9 maja. Zanurz się w Wastelands, nie wydając ani grosza i przeżyj wciągającą i wciągającą przygodę.

Źródło: www.gamespot.com