Poprawka nr 16 do gry Baldur’s Gate 3: Poprawki błędów, nowe dodatki i aktualizacja dla komputerów Mac

Baldur’s Gate 3, ekscytująca gra RPG od Larian Studios, rozpoczęła rok 2024 pełnym wydarzeń wraz z dużą łatką, która usuwa wiele błędów i blokad oraz znacznie ułatwia dostęp do bibelotów. Poznajmy najważniejsze aktualizacje i znaczące zmiany w grze.

Poprawki błędów i dodanie nowej zawartości

Larian Studios udostępniło na platformie Steam informacje o łatce, zapowiadające istotne zmiany w grze Baldur’s Gate 3. Aktualizacja skupiała się na naprawie błędów i problemach z dostępnością. Teraz gracze mogą na miejscu uzyskać dostęp do niektórych przedmiotów związanych z misjami, nawet jeśli nie są one własnością bieżącej drużyny. Oprócz tego aktualizacja dodała kategorie do listy Waypointów, grupując Waypointy według lokalizacji. Istnieje również rozwiązanie problemu pocałunku: „Naprawiono nagłe zakończenie dialogu Gale’a, gdy został poproszony o pocałunek” – powiedział Larian. „Ciesz się chwilą. »

Lepsze wrażenia z gry dla graczy na komputerach Mac

Larian poinformował także graczy na komputerach Mac, że wprowadzane są ulepszenia, dzięki czemu przyszłe aktualizacje komputerów Mac będą dostarczane w tym samym czasie, co wersje na komputery PC. Może to prowadzić do opóźnień w aktualizacjach na komputerze Mac nawet do dwóch tygodni, ale po ich ukończeniu nie powinno być już dalszych opóźnień. Firma przeprasza za niedogodności i dziękuje graczom za cierpliwość.

Nowe funkcje i poprawki w poprawce nr 16

Aktualizacja nr 16 poprawki Baldur’s Gate 3 zawiera szereg istotnych zmian, takich jak dodanie nowych kategorii do listy punktów nawigacyjnych i grupowanie ich według lokalizacji. Dodatkowo gracze mogą teraz uzyskać dostęp do niektórych przedmiotów związanych z misjami na miejscu, nawet jeśli aktualnie znajdują się w skrzyni obozowej lub w ekwipunku towarzysza czekającego w obozie. Dodatkowo wprowadzono inne ulepszenia i poprawki, w tym ulepszenia wydajności i aktualizacje interfejsu użytkownika.

Oprócz tych aktualizacji wprowadzono poprawki dotyczące stabilności gry, funkcjonalności i balansu walki, a także rozgrywki. Tym zmianom towarzyszy wiele innych ulepszeń mających na celu zapewnienie graczom płynniejszej i przyjemniejszej rozgrywki.

Źródło: www.ign.com