„Ponowne wydanie Fear Effect planowane na Switcha w 2025 roku”

Kultowy Fear Effect od Kronos Digital Entertainment, przygodowa gra akcji z 2000 roku, znana ze wspaniałej grafiki w technologii cel-shading i poruszających filmów, powraca w 2025 roku i pojawi się na Switchu.

Powrót klasyka na Nintendo Switch

Podczas dzisiejszej prezentacji LRG3 2024 firma Limited Run Games ogłosiła, że ​​gra zostanie wydana fizycznie i cyfrowo we współpracy ze Square Enix, które w 2009 roku przejęło dawnego wydawcę Eidos.

Zanurz się w świat Fear Effect

Fear Effect przedstawia trzech najemników – Hanę, Deke’a lub Glasa – którzy przenoszą się do roku 2050 w poszukiwaniu zaginionej córki potężnego szefa triady z Hongkongu. Ich misja: porwać go w celu uzyskania okupu, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Nazwa gry nawiązuje do pulsującego paska zdrowia inspirowanego EKG, przedstawiającego bicie serca postaci. W przypadku odniesienia obrażeń musisz uspokoić postać, aby odzyskać zdrowie. Wpływ na to będzie miała także mechanika gry oparta na ukryciu, zabójstwa z ukrycia i łamigłówki.

Powrót wyczekiwany przez fanów

Fear Effect to ukochany tytuł wśród fanów PlayStation, który w 2001 roku dał początek prequelowi, Fear Effect 2: Retro Helix. Niestety, Kronos wkrótce potem zamknął swoje podwoje. Trzecia część, Fear Effect Sedna, zmieniła perspektywę dzięki rozgrywce izometrycznej, spotykając się z mieszanym przyjęciem krytyków. Remake pierwszej gry był w przygotowaniu, ale został odwołany w 2023 roku.

Grałeś kiedyś w Fear Effect? Czy zamierzasz kupić grę na Switchu w 2025 roku? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Źródło: www.nintendolife.com