Ponad 6 milionów ludzi odtworzyło 4 krew w mniej niż trzy tygodnie


Back 4 Blood wydaje się być sukcesem Turtle Rock Studios, ponieważ od jego premiery 12 października grało w niego ponad 6 milionów osób.

Opracowany przez niektórych deweloperów, którzy stworzyli franczyzę Left 4 Dead, którą bardzo wyraźnie inspiruje Back 4 Blood, wymaga od graczy oczyszczenia Ridden, które są w zasadzie zombie. Istnieje wiele różnych rodzajów Ridden, które można pokonać w wielu aktach. Wygląda na to, że wielu ludzi cieszy się z bycia częścią ekipy porządkowej Ridden.

Dzięki za całą ciężką pracę, Sprzątaczki! Mając tak wielu Sprzątaczy po naszej stronie, w mgnieniu oka zatrzymamy Ujeżdżanych.

Coś nam mówi, że Jeźdźcy nigdy się nie zatrzymają, ale to w porządku, ponieważ oznacza to, że możemy zabić więcej Ujeżdżanych w grze. Turtle Rock jest prawdopodobnie zachwycony wiadomością o 6 milionach graczy, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że gra Evolve z 2015 roku miała swój serwery zostaną zamknięte w ciągu zaledwie trzech lat. Weź pod uwagę, że Evolve miał około 234 szczytowych jednoczesnych użytkowników na PC, zanim został udostępniony jako free-to-play w 2016 roku (co doprowadziło do 1 miliona osób grających w asynchroniczny tytuł dla wielu graczy), a Back 4 Blood krzyczy o sukcesie.

Osiągnięcie Back 4 Blood 6 milionów graczy jest prawdopodobnie związane z wydaniem Xbox Game Pass. Za 10 USD każdy, kto ma konsolę Xbox, może do niej wskoczyć.

Aby dowiedzieć się więcej o Back 4 Blood, sprawdź nasze przemyślenia na ten temat w Informator gry Powrót 4 Przegląd krwi a potem posłuchaj lub zobacz, jak rozmawiamy o tym jeszcze więcej w Odcinek 573 z Game Informer Show.


Czy jesteś jednym z 6 milionów, które grały w Back 4 Blood? Daj nam znać w komentarzach poniżej, co o tym myślisz!Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/27/over-6-million-people-have-played-back-4-blood-in-less-than-three-weeks