Pomóc im! EA zachęca rodziny do skonfigurowania kontroli rodzicielskiej tego lata

Nawiązano współpracę między Electronic Arts i AskAboutGames, aby zachęcić rodziny do korzystania z kontroli rodzicielskiej na swoich konsolach do gier.

Znaczenie kontroli rodzicielskiej

Kampania, zainicjowana przez prezentera i byłego zawodowego piłkarza Jermaine’a Jenasa, ma na celu podkreślenie znaczenia korzystania z kontroli rodzicielskiej, aby umożliwić rodzinom bezpieczną zabawę. Te elementy sterujące pomagają zarządzać czasem spędzanym przed ekranem, wybierać treści odpowiednie dla wieku i regulować zakupy w aplikacji.

Współpraca z EA i Ask About Games

Jenas powiedział, że uwielbia grać w gry wideo ze swoimi dziećmi i ma nadzieję, że dzięki partnerstwu z Electronic Arts uda się uświadomić to szerokiej publiczności.

AskAboutGames.com zawiera mnóstwo informacji na temat środków wprowadzonych w celu zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa, a jednocześnie umożliwienia im dobrej zabawy. Wraz ze zbliżającą się premierą gry EA Sports FC 24, kontynuacji gry FIFA, ta kampania jest na czasie, aby zapewnić każdemu bezpieczną rozgrywkę.

Odwiedź witrynę AskAboutGames, aby uzyskać więcej informacji.

Zapytaj o gry i bezpieczeństwo online

AskAboutGames to platforma, która odpowiada na wszystkie pytania dotyczące branży gier wideo, od klasyfikacji wiekowej po bezpieczeństwo online. Witryna obsługuje rodzinną bazę danych gier wideo, która niedawno nawiązała współpracę w celu dostarczania aktualnych informacji o ułatwieniach dostępu w recenzjach i stronach gier Nintendo Life.

Opcje kontroli rodzicielskiej na Nintendo Switch

Od czasu wdrożenia aplikacji kontroli rodzicielskiej na Nintendo Switch konsola sprawdziła się pod względem bezpieczeństwa dla rodzin. Tutaj możesz monitorować czas spędzany przed ekranem, ustawiać ograniczenia i wiele więcej. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi artykułami, aby dowiedzieć się więcej o opcjach bezpieczeństwa dostępnych na Switchu.

Daj nam znać, jeśli używasz kontroli rodzicielskiej Switcha w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com