Pokémon Unite przekroczyło 70 milionów pobrań na Switchu i urządzeniach mobilnych


Obraz: Firma Pokémon

Kiedy Pokémon zjednoczeni został pierwotnie ujawniony w czerwcu 2020 r., W tamtym czasie nie pasował do społeczności Pokémon. Zwiastun ujawniający wywołał 150 000 niechęci w mniej niż 24 godziny, a nawet zdołał prześcignąć ujawnienie Metroid Prime: Siła Federacjiktóry miał ponad 90 tys. niechęci w niecały dzień.

Przewiń do przodu do kwietnia 2022 r. i jest to zupełnie inna sytuacja dla darmowej gry Pokémon w stylu MOBA. Można śmiało powiedzieć, że Unite jest duży, jak naprawdę duży – z najnowszym ogłoszeniem The Pokémon Company ujawniającym, że łączna liczba pobrań na Nintendo Switch i urządzenia mobilne przekroczyła 70 milionów na całym świecie.

Pokémon Unite rósł w siłę od czasu premiery. Ostatnio gra dodała Azumarill jako nowego grywalnego wojownika, po wydaniu Duraludon w marcu. Oto nowy zwiastun – zawierający tłumaczenie opisu przez Google, zwracając uwagę, jak przekroczono 70 milionów pobrań:

„Drużynowa gra bitewna „Pokemon Unite” przekroczyła 70 milionów pobrań na całym świecie! Zarówno wersja na Nintendo Switch, jak i wersja na smartfony są teraz w dystrybucji! To nowa bitwa Pokemonów. Ewoluuj i zdobywaj bramki. Kluczem do gry jest jedność. „

Czy pobrałeś Unite na Switch, komórkę lub obie platformy? Powiedz nam w komentarzach.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/04/pokemon-unite-has-now-surpassed-70-million-downloads-on-switch-and-mobile