Pokémon TCG: Miecz i Tarcza – Srebrna Nawałnica | Najfajniejsze karty, które wyciągnęliśmy


Z Pokémon Scarlet i Violet tuż za rogiem, The Pokémon Company wydaje nowy dodatek do swojej serii Sword and Shield. Silver Tempest gra Alolan Vulpix na kluczowej grafice, ale potwory, takie jak Lugia, Serperior, Ho-Oh i Mawile, znajdują się w centrum uwagi. Tymczasem gracze mogą spodziewać się kart z Regielekim i Regidrago.

Firma Pokémon wysłała nam kilka boosterów, abyśmy mogli je otworzyć i zobaczyć, co wyciągamy. Chociaż może to być po prostu głupie szczęście, czuję, że to rozszerzenie dało mi lepsze wyniki niż jakiekolwiek inne w niedawnej pamięci. Kiedy je otworzyłem, spotkałem kilka atrakcyjnych kart z pełną grafiką, a także kilka wspaniałych kart Galerii Trenerów. Udało mi się nawet wyciągnąć dwie z trzech nowych kart Świetlistych Pokémonów.

To rozszerzenie dodaje ponad 190 kart do stale rosnącej biblioteki kart Pokémon. Ta liczba obejmuje 6 kart Pokémon VSTAR, 15 kart Pokémon V, 1 kartę Pokémon VMAX, 30 specjalnych kart Galerii Trenerów i ponad 15 kart Trenerów. Poniżej możecie zobaczyć moje ulubione wyciągi z tego rozszerzenia.

Gra karciana Pokémon Trading Card Game: Sword and Shield – Silver Tempest wystartuje 11 listopada. Aby uzyskać więcej informacji o grze karcianej Pokémon Trading Card Game, udaj się do naszego specjalnego centrum, klikając poniższy baner!Źródło : https://www.gameinformer.com/gallery/2022/10/28/pokemon-tcg-sword-shield-silver-tempest-the-coolest-cards-we-pulled