Pokémon Legends Arceus przedstawia nowego szlachetnego pokemonaLegendy Pokémon: Arceus wypuścił nowy zwiastun, który pokazuje nową klasę „Szlachetnych Pokémonów”, z którą trenerzy spotkają się podczas swoich podróży.

Jak pokazano niedługo po dwuminutowym znaku w poniższym zwiastunie, fani mogą rzucić okiem na wprowadzenie potężnego Pokémona o nazwie „Kleavor”. Nazywany „Władcą Lasu”, Kleavor jest Pokémonem Robaczym/Skałym z dłońmi podobnymi do toporów, które można zobaczyć, jak przedziera się przez dzikość, całkowicie zanurzony w ognisto-pomarańczowym polu przed rozpoczęciem bitwy.

To, czy jasny blask potwora zapewnia tymczasowe wzmocnienie w bitwie, nie jest jasne z samego zwiastuna, jednak po pokonaniu Szlachetnego Pokémona wydaje się poddawać trenerowi, ujawniając swoje prawdziwe kolory jako skalisty brązowo-biały kolor.

Oprócz zaprezentowania nowej klasy Pokémonów z serii, zwiastun ujawnił również wiele innych interesujących funkcji, które zadebiutują w Pokémon Legends: Arceus. Być może jedną z najbardziej ekscytujących nowych funkcji w grze jest możliwość dosiadania i jazdy na różnych Pokémonach podczas podróży przez ląd. Podczas zwiastuna fani mogli zobaczyć, jak to się łączy na ekranie, gdy postać gracza w klipie może poruszać się po świecie na plecach nowych Pokémonów, takich jak Wyrdeer i Basculegion.

Inne funkcje zwiastuna obejmowały wprowadzenie Mai, Iscan, Liana i Arezu, kwartetu nowych strażników w grze, których rolą jest ochrona specjalnych Pokémonów znalezionych w regionie Hisui oraz szereg większych opcji dostosowywania dla graczy w grze . Podczas wycieczki do Jubilife Village gracze będą mogli dostosować swoje stroje, zdecydować się na zmianę fryzury, robić zdjęcia swoim Pokémonom i nie tylko.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź, jak działa system walki Pokémon Legends: Aceus i gdzie możesz zamówić w przedsprzedaży.

Jared Moore jest niezależnym pisarzem dla IGN. Możesz śledzić go dalej Świergot.

Source : https://www.ign.com/articles/pokemon-legends-arceus-introduces-new-noble-pokemon