Pokemon Go Zamazenta Raid Guide: najlepsze liczniki, słabości, godziny rajdów i więcej wskazówekZamazenta wkrótce wróci do pobliskiej siłowni Pokemon Go, aby wystąpić przez ograniczony czas w pięciogwiazdkowych bitwach rajdowych. Ten legendarny Pokemon powraca po długiej nieobecności wraz z wydarzeniem Pokemon Go World Championship. Nie widzieliśmy Zamazenty w raidach w Pokemon Go przez około rok, odkąd zostało wydane i Zacian, więc nowi gracze i ci, którzy mogą wracać z przerwy, prawdopodobnie są gotowi walczyć z Pokemonem Wojownika i dodać go do ich kolekcje. Weterani mają również okazję zarobić więcej Candy i Candy XL, aby wzmocnić te, które już mają.

Harmonogram rajdu na Zamazenta

Zamazenta pojawi się jako pięciogwiazdkowy raid boss od godziny 10:00 czasu lokalnego 18 sierpnia i pozostanie w pięciogwiazdkowych raidach do tego samego czasu 31 sierpnia, ale będzie dzielił to miejsce ze swoim „bratem” Zacianem. Raidy zazwyczaj nie odbywają się zgodnie z ustalonym harmonogramem, a rajdy Zamazenta będą pojawiać się losowo w siłowniach na całym świecie w tym czasie, ale otrzymasz powiadomienie z gry, gdy rajd ma się rozpocząć w pobliżu.

Największą szansą na znalezienie rajdu Zamazenta (lub wielu z nich) są godziny rajdu, w których Zamazenta będzie prezentowana wyłącznie. W każdą środę od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego większość sal gimnastycznych organizuje pięciogwiazdkowe naloty, w których Trenerzy wspólnie pracują nad likwidacją. Podczas pobytu Zamazenty w rajdach występują dwie godziny rajdu, ale tylko druga, 31 sierpnia, będzie zawierała Zamazenta (godzina rajdu 24 sierpnia będzie obejmowała wyłącznie [Zacian](wstaw link do przewodnika Zacian)). Jak zawsze, będziesz potrzebować darmowej codziennej przepustki rajdowej lub przepustki bojowej premium, aby dołączyć do rajdu osobiście, lub przepustki do rajdu zdalnego, aby dołączyć do rajdu zdalnie.

Czy mogę złapać błyszczącą zamazentę?

Pomimo tego, że Zamazenta po raz drugi pojawił się w pięciogwiazdkowych rajdach w Pokemon Go, jego błyszcząca forma nadal nie jest dostępna. Może to sprawić, że niektórzy trenerzy zdecydują się poczekać do nieuniknionego, błyszczącego wydania w pewnym momencie w przyszłości, ale nadal jest to świetna okazja, aby zdobyć Candy i Candy XL, aby móc zasilić którąkolwiek z Zamazenty, którą mogłeś złapać.

Zamazenta Słabości i Kontra

Zamazenta to Pokemon typu walczącego. Oznacza to, że jest słaby na ataki typu Psychic, Flying i Fairy. Niektóre polecane Pokemony to:

  • Psychic: Mewtwo, Mega Latios, Hoopa Unbound, Alakazam
  • Latanie: Mega Pidgeot, Moltres, Honchkrow, Staraptor
  • Wróżka: Gardevoir, Togekiss, Sylveon

Mega Tip: Mega Evolved Pokemon zwiększa obrażenia wszystkich Pokemonów w nalocie o 10%, a obrażenia wszystkich Pokemonów przy użyciu ataków, które mają ten sam typ co Mega Evolved Pokemon o 30%. Skoordynuj te Megas z grupą rajdową, aby uzyskać dodatkowe obrażenia. Uwaga: Mega Altaria wzmacnia ataki typu wróżkowego twoich sojuszników, ale ze względu na swoje statystyki zorientowane na defensywę i brak szybkiego ruchu typu wróżkowego, sama z siebie nie zada dużych obrażeń.

Nie bój się cieni: Pokemony cienia zadają 20% więcej obrażeń niż ich odpowiedniki bez cienia, więc wersje cienia dowolnego z sugerowanych pokemonów, które je mają, mogą pomóc ci wygrać.

Rodzaje, których należy unikać

Ataki typu Walczącego Zamazenty, takie jak walka w zwarciu, zadają super-skuteczne obrażenia Pokemonom typu Dark, Steel, Rock, Ice i Normal, a inne ruchy, takie jak Crunch, mogą zapewnić ochronę przed typami psychicznymi, które zazwyczaj są przeciwko niemu silne. Należy również pamiętać, że Pokemony typu walczącego, takie jak Zamazenta, są odporne na ataki typu Dark, Bug i Rock. Trzymaj się z dala od tego typu Pokemonów.

Przydatność

Czy powinieneś napaść na Zamazentę poza zarejestrowaniem go w swoim Pokédeksie? Zamazenta nie ma szybkiego ruchu typu Walczącego, co oznacza, że ​​jest w większości zdeklasowany przez inne Pokemony typu Walczącego jako atakujący rajd, który może zadawać bardziej spójne obrażenia typu Walczącego, takie jak Machamp i Lucario. Zamazenta ma również inną formę, formę Crowned Shield, która prawdopodobnie zostanie wydana w Pokemon Go w pewnym momencie w przyszłości. Ta forma zyskuje jeszcze lepsze statystyki, zyskuje drugorzędne typowanie stali i może mieć inny zestaw ruchów, który może być bardziej przydatny w raidach. Zamazenta nie może być napotkana na wystarczająco niskim CP, aby kwalifikować się do Great League i nie radzi sobie zbyt dobrze w Ultra League, ale ma trochę niszowej gry w Master League. W żadnym wypadku nie trzeba go mieć, ale jego wszechstronny arsenał naładowanych ruchów i ogromne generowanie energii przez Snarla może zrzucić niczego niepodejrzewających przeciwników.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/pokemon-go-zamazenta-raid-guide-best-counters-weaknesses-raid-hours-and-more-tips/1100-6506696/?ftag=CAD-01-10abi2f