Pokémon Anime żegna się z Ashem, ujawniając nową serię


Po 25 latach, w ostatnim sezonie anime Pokémon, bohater Ash Ketchum w końcu spełnił swoje marzenie o zostaniu mistrzem świata Pokémon. Teraz, gdy dotarł na szczyt góry, serial daje wiecznie młodemu bohaterowi ostatnią szansę przed rozpoczęciem nowej przygody z nową obsadą postaci.

Firma Pokémon ogłosiła, że ​​od 13 stycznia (w Japonii) rozpocznie się ostatni rozdział Asha i Pikachu. Składa się z 11 odcinków specjalnych służących jako wielkie pożegnanie z okazji osiągnięć duetu. Zawiera również kilka znajomych twarzy z przeszłości Asha, w tym Misty i Brocka.

Jakiś czas później w tym roku rozpoczyna się nowy, jeszcze nie zatytułowany serial animowany, którego akcja toczy się w regionie Paldea Scarlet/Violet. W rolach głównych występują dwaj młodzi trenerzy, Liko i Roy, do których dołączają trzej starterzy z tego regionu: Sprigatito, Fuecoco i Quaxly. Zwiastun dokucza także wyglądowi błyszczącej Rayquazy.

Więc to jest to. Jeśli spędziłeś dzieciństwo śledząc wyczyny Asha lub utknąłeś z nim przez cały bieg, jakie to uczucie, gdy w końcu widzisz, jak postać dostaje kwiaty i odjeżdża w stronę zachodzącego słońca? Czy nie możesz się doczekać, aż w końcu zobaczysz serial z nowymi bohaterami i fabułami? Daj nam znać w komentarzach!Źródło : https://www.gameinformer.com/gamer-culture/2022/12/16/the-pokemon-anime-bids-farewell-to-ash-with-the-reveal-of-a-new-series