Podsumowanie transmisji z okazji 25. rocznicy Age of Empires


Ćwierć wieku to długi czas i kamień milowy, który warto świętować! Dziękujemy za przyłączenie się do nas dzisiaj w ramach naszej rocznicowej transmisji, świętującej 25 lat strategii, historii i – co najważniejsze – wam, naszym graczom. Poświęciliśmy czas, aby przyjrzeć się temu, co sprawiło, że ten pierwszy rozdział w historii Age of Empires jest wspaniały, a także drażnić kilka zapowiedzi naszej przyszłości. Niezależnie od tego, czy chcesz przeżyć wszystko, co udostępniliśmy, czy zobaczyć, co przegapiłeś, oto nasze podsumowanie programu.


Wyciągnij swoje kontrolery — Age of Empires nadchodzi na konsole Xbox


Starzejemy się i wkraczamy w erę konsoli. Age of Empires pojawi się na konsolach Xbox w 2023 roku! Nasz zespół słuchał was, kiedy prosiliście nas o udostępnienie tych uwielbianych na całym świecie gier RTS na Xbox i zrobimy to w przyszłym roku. Po uruchomieniu i ewolucji tych gier nadszedł właściwy czas, aby udostępnić je zarówno obecnym fanom, jak i nowym graczom na Xbox. W 2023 roku czekają nas dwie premiery konsol: Age of Empires II: Definitive Edition pojawi się na konsoli Xbox 31 stycznia 2023 roku z Wiek imperiów IV pojawi się na konsolach jeszcze w tym roku.


Age of Empires – historia franczyzy


Gry Age of Empires opowiadają historie z historii ludzkości. Mając 25 lat za pasem, chcieliśmy opowiedzieć historię naszej historii. Dołącz do naszego wojownika przy kominku, gdy przygląda się grom, oszustwom, kampaniom, momentom i zwycięstwom, które uformowały tę erę Age of Empires.


Czekaj, czy powiedziałeś mit?


Bogowie powrócą. Bohaterowie powstaną. Legendy będą walczyć. Wiek mitologii opowiedziane na nowo jest w produkcji! Wiemy, że społeczność Age of Mythology, miejmy nadzieję, czekała na wydanie Definitive Edition, a my je dostarczymy. Ciężko pracujemy, aby zapewnić Ci chwałę oryginalnej gry ze zaktualizowaną grafiką, funkcjami i nie tylko. Czekajcie na więcej wiadomości.


Age of Empires zmierza na urządzenia mobilne


Udostępniliśmy zwiastun, który przedstawia zupełnie nowy sposób grania w Age of Empires w drodze na urządzenia mobilne. Ta wyjątkowo zaprojektowana, oszałamiająca wizualnie gra pozwoli ci zbudować swoje imperium w podróży. Jeśli zwiastun Cię podekscytował, w niedalekiej przyszłości będzie więcej do udostępnienia. Bądźcie na bieżąco….


Age of Empires IV edycja jubileuszowa


Świętując pierwszy rok zachwycania milionów graczy na całym świecie, nagradzana i najlepiej sprzedająca się seria strategii jest kontynuowana Age of Empires IV: Edycja rocznicowaumieszczając Cię w centrum jeszcze bardziej epickich bitew historycznych, które ukształtowały świat.

The Age of Empires IV: Edycja rocznicowa i trzeci sezon: aktualizacja jubileuszowa już tu są i cieszymy się, że możemy razem z wami świętować! Wraz z aktualizacją pojawiają się nowe cywilizacje, wyzwania, osiągnięcia, funkcje i nie tylko. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię tworzenie nowych strategii z Malijczykami i Osmanami, budowanie swojego zestawu umiejętności za pomocą wyzwań, rywalizowanie w trybie rankingowym 1 na 1, rywalizowanie ze znajomymi w zupełnie nowej rankingowej drużynowej lub zdobywanie zestawu nagród związanych z epoką, jest coś za każdy styl gry, który pojawi się na Twojej drodze w Sezonie Trzecim: Rocznica.


Trzy gry, trzy wydarzenia i jedno wielkie świętowanie rocznicy


Wielkie świętowanie ekstrawagancji z okazji rocznicy Age of Empires już trwa! Oto Twoje połączenie ze wszystkimi wydarzeniami w grze z unikalnymi wyzwaniami i nagrodami, które rozpoczną się dzisiaj, 25 października. Nie przegap całej zabawy w Wiek imperiów IV, Age of Empires II: Definitive Editionoraz Age of Empires III: Definitive Edition z uroczymi ciastami, zamkami, kapibarami i nie tylko!


Age of Empires III: Definitive Edition Wypuszcza ogromną aktualizację oraz pakiety kosmetyczne


Age of Empires III: Definitive Edition niedawno miał kilka ekscytujących wiadomości! Po pierwsze, nastąpiła wielka aktualizacja z kilkoma niesamowitymi nowymi funkcjami, mapami i nie tylko. Ponadto fani mają teraz możliwość uzyskania dostępu do nowych i unikalnych pakietów kosmetycznych, które poprawią wrażenia z gry. Pakiety te obejmują wcześniej wydanych i zupełnie nowych bohaterów ze wszystkich cywilizacji w grze. Nie zapomnij tego sprawdzić!


Nadal za mało wieku?


Chociaż zawsze możesz zalogować się do gry Age of Empires i wziąć udział w jubileuszowej zabawie, mamy też kilku przyjaciół, którzy również są wielkimi fanami Age!

Na cześć 25. urodzin Age of Empires, bluza z kapturem AoE II Ninja została odblokowana dla wszystkich! Zaloguj się do Stan rozpadu 2 w dowolnym momencie przed 7 listopada 2022 r. i zdobądź fajną bluzę z kapturem w sam raz na imprezę!

Forza Horyzont 5 gracze mogą również pokazać swoją miłość dzięki ekskluzywnej barwie klienta dla Forda Rangera Raptora. Użyj kodu akcji w barwach 726 949 524, aby otrzymać swój!


Kup gadżety związane z wiekiem!


Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy również wprowadzić gadżety z monetami w grze Age of Empires! Od owczej piżamy, przez kubek bezczynnego wieśniaka, po bluzę z kapturem typu wololo — możesz znaleźć naprawdę niesamowite rzeczy, które uzupełnią Twoją kolekcję!

Chcesz jedną z tych złotych koszulek na 25. rocznicę? A może talia kart do gry Age of Empires? Cóż, mamy dla Ciebie całą masę nowych gadżetów Age Anniversary dostępnych w sklepie Xbox Gear Shop! Sprawdź nasze nowe przedmioty z okazji 25-lecia.


To wielki zaszczyt pracować nad Age of Empires, uwielbianym przez tak wielu graczy na całym świecie. Wiemy, jak wiele dla Ciebie znaczą te gry i jesteśmy bardzo dumni, że możemy z Tobą współpracować, aby rozwijać tę franczyzę. Nieustannie słuchamy Waszych opinii i ciężko pracujemy, aby rozwijać gry tak, jak chcesz. Nasi gracze są częścią zespołu programistów i od 25 lat są bijącym sercem Age of Empires.

Podnieście kieliszek dla siebie, dla zbudowanych imperiów, dla upadłych zamków i dla wielu wololos. Mamy nadzieję, że obchody przypadną Wam do gustu.

Rozpocznij grę już!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/10/25/age-of-empires-25th-anniversary-broadcast-recap/