Podcast na Xbox: Justin Roiland mówi, że gracze na wysokich obrotach będą odkrywać nowe szczegóły „przez miesiące”


Streszczenie

  • Wysoki poziom życia twórca i współtwórca Ricka i Morty’ego, Justin Roiland, pojawił się w tym tygodniu w podcaście Xbox.
  • Samodzielny wywiad jest już dostępny do obejrzenia lub wysłuchania w całości.
  • Gra High on Life jest już dostępna na Xbox One, Xbox Series X|S i Windows oraz jest dostępna jako część Xbox Game Pass i PC Game Pass.

W najnowszym odcinku Xbox Podcast do Larry’ego Hryba, majora Nelsona Xbox, dołączył Justin Roiland, aby omówić swoją nową pierwszoosobową strzelankę komediową, Wysoki poziom życiai wyjaśnił, że fani będą musieli wykonać dużo pracy, aby znaleźć wszystko, co ukrywa gra.

Omawiając nieliniowe podejście do gry – sposób, w jaki gracze mogą wybierać ścieżki, które podążą w grze, i odzwierciedlać ich decyzje zarówno narracyjnie, jak i mechanicznie – Roiland wyjaśnił, ile pracy włożono w upewnienie się, że gra zawiera naprawdę głęboki poziom szczegółowości. Wyjaśnił również, że oznacza to głęboko zakopane szczegóły i tajemnice:

„Jest tak wiele — o mój Boże — w tej grze jest tak wiele rzeczy, które nie należą do złotej ścieżki, a ludzie będą je odkrywać przez wiele miesięcy, co nie jest normą, wiesz? Zwykle jest tak: „OK, musimy naprawdę skupić się na głównej złotej ścieżce”. I mamy tak wiele rzeczy, że moglibyśmy wyciąć wiele z nich. Powodem, dla którego to wszystko się udało, jest po prostu pasja zespołu.

Życie na haju - Justin Roland

Roiland nie wdawał się w szczegóły na temat tego, czym dokładnie mogą być te bardziej ukryte elementy, ale był bardzo jasny, ile jego programista, Squanch, włożył, aby pomóc graczom poczuć, że gra reaguje na wybory, których dokonują po drodze:

„Staraliśmy się wcisnąć wiele z tego w tę grę, od większych rzeczy, takich jak kolejność broni, które dostajesz, i niektóre większe elementy fabularne, po małe, zabawne rzeczy komediowe”.

Drobne decyzje – takie jak powiedzenie jednemu z kilku kosmitów strzegących slumsów, który jest gorętszy – będą powracać przez całą grę, coś, co Squanch traktował priorytetowo, nawet z dodatkowymi głosami, animacjami i innymi rzeczami, których potrzebował. Ale decyzja o dołączeniu całej tej dodatkowej zawartości (i wykonaniu całej dodatkowej pracy) wynikała z własnych zainteresowań Roilanda:

„Jestem typem gracza, który od razu daje się wkupić do gry; jak, dobry przykład byłby Fallout 3… Nie spieszę się, grzebię w okolicy, trochę chodzę po krawędziach mapy. Chcę zobaczyć wszystko i zobaczyć: „Co według nich mogą zrobić gracze i jaki rodzaj reakcji zbudowali?… To po prostu zabawne rzeczy, które uwielbiam w grach”.

Zrzut ekranu High on Life

Jeśli masz ochotę rozpocząć eksplorację Wysoki poziom życiaTo bardzo dziwny świat, jeśli chodzi o te sekrety, możesz pobrać tę grę już teraz na Xbox One, Xbox Series X|S i Windows, i jest ona częścią Xbox Game Pass i PC Game Pass. Udanych łowów!

Wysoko Na Życie

Xbox Live
Xbox Graj w dowolnym miejscu

Wysoko Na Życie

Squanch Games, Inc.


602

59,99 USD

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Od współtwórcy Rick & Morty i Solar Opposites, nadchodzi High On Life. Świeżo po ukończeniu szkoły średniej, bez pracy i bez ambicji, naprawdę nie masz nic dla siebie, dopóki kartel obcych, który chce odurzyć ludzkość, nie najeżdża Ziemi. Teraz ty i zespół charyzmatycznych gadających pistoletów musicie odpowiedzieć na wezwanie bohatera i zostać najbardziej śmiercionośnym międzygalaktycznym łowcą nagród, jakiego kiedykolwiek widział kosmos. Podróżuj do różnych biomów i miejsc w całym kosmosie, staw czoła nikczemnemu Garmantuousowi i jego gangowi zbirów, zbieraj łupy, spotykaj unikalne postacie i nie tylko w najnowszej komediowej przygodzie od Justina Roilanda!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/12/15/xbox-podcast-high-on-life/